Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη μου φορά που πήρα call-girl σε ξενοδοχείο.Επειδή είμαι λάτρης των μιλφ,αποφάσισα να γράψω την κριτική προσπαθωντας να κατατοπίσω όσο περισσότερο μπορώ τους ενδιαφερόμενους.Ραντεβού στο Privee,το οποίο ήταν συμπαθητικό:ήταν καθαρό,είχε καθαρά σεντόνια και πετσέτες και φυσικά σαπουνια.Η συνεννόηση ηταν πανεύκολη.Φτάνει η Ναντια με μικρή καθυστερηση για την οποία με ενημέρωσε έγκαιρα και φυσικά δεν επηρεαστηκε καθολου η συμφωνηθεισα διαρκεια της συνεύρεσης.Βγάζει το φόρεμα,τη στρινγκάρα και μετά πάει για μπάνιο.Από την 1η στιγμη,με την κουβέντα της με βοηθησε να χαλαρώσω,καθώς ήμουν λίγο τρακαρισμένος,λόγω έλλειψης αντίστοιχης εμπειρίας.Γενικά όσον αφορά την εμφάνιση,κατ'εμε είναι η καυλιάρα της διπλανής πόρτας που θέλεις να ξεσκίσεις.Παρ'οτι ειναι παχουλή στον κώλο,έχει βυζάρες.Δεν εχω πρόβλημα με λίγα παραπάνω κιλά εγώ,αλλά με -5 κιλά πιστεύω θα ήταν σούπερ.Καλή η πίπα,κώλο δεν πήρα.Στο σεξ ήταν πρόθυμη,ούτε ψεύτικα βογγητα ουτε τίποτα.Μου έδειχνε οτι το απολαμβανε.Εκανε μπάνιο στο ενδιαμεσο των 2 γυρων.Γενικά μια καλή επαγγελματιάς με όμορφο πρόσωπο,βυζάρες,πλαδαρό κώλο(λίγο παραπάνω από το επιτρεπτό ίσως) για αυτό και είπα ότι ειναι επεξεργασμένες οι φωτο.Για τους μιλφάκηδες τουλάχιστον μια δοκιμή αξίζει,για τους λοιπούς όχι.Γενική συμπεριφορά,διάθεση και επικοινωνία θα έβαζα 9,αλλά δεν μπορούσα παραπάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 21, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
74€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
269
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2014
πιπα οχι ακαποτη?
30 Μαρτίου, 2014
Μπορείς αν θες.Εγω δεν ηθελα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2