Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη έγινε Τετάρτη βραδάκι στις 22.05. Την Τρίτη το βράδυ γύρω στις 22.00 την είδα να δουλεύει εδω. Πέρασαν δύο συναγωνιστές που ήταν και περίμεναν στο σαλόνι πριν απο μένα. Έφυγα με σκοπό να γυρίσω αργότερα. Λίγο η καλή παρέα λίγο η συζήτηση επέστρεψα στις 23.30 και την ώρα που πήγα να ανέβω τα σκαλιά αυτή κατέβαινε. Σχόλασα μου λέει μωρό μου , κρίμα ...σε περιμένω αύριο. Την Αλεξάνδρα την είχα πάρει σχεδόν πρίν δύο χρόνια( όταν εργαζόταν στο Διδύμου 20) με καλές εντυπώσεις. Πρόκειται για μια ξανθιά κοντή προμίλφ με κανονικό σώμα άσπορη και λεία επιδερμίδα και 1.5άρι βυζί .Έχει ένα τατού χαμηλά στη μέση έναν φιόγκο και ένα κινέζικο ιδεόγραμμα κάθετα στον αυχένα της. Ήρθε σχεδόν αμέσως στο δωμάτιο και με πέτυχε να πλένομαι στον νιπτήρα. Στήθηκε στα τέσσερα στην άκρη του οβάλ κρεβατιού και κουνούσε το κωλαράκι της πέρα δώθε. Αφού σκούπισα τα χέρια μου την πλησίασα την έπιασα απο τον λαιμό και περιστρέφοντας λίγο τον λαιμό της την φίλησα , πραγματικά σεληνιάστηκε και άρχισε να με φιλάει παθιασμένα χωρίς σταματημό. Την σταμάτησα και άρχισα να τρίβω τα κωλομέρι της που είχε τουρλώσει μπροστά μου , της έβγαλα το στρίνγκ και άρχισα να της γλύφω το μουνάκι αλλά και το κωλοτρυπηδάκι της . Αυτή με έπιασε απο το κεφάλι και απεγνωσμένα έψαχνε να με φιλήσει , όσο φιλιόμασταν της έβαλα δάχτυλο στο μουνι , για την ακρίβεια 3 αρχικά και μετά τέσσερα και την γάμαγα δυνατά , με το άλλο χέρι μου έπαιζα την κλειτορίδα της .Η κατάσταση είχε ξεφύγει και ήταν σαν εκστασιασμένη. Με ξάπλωσε και αφού έκανε ένα πολύ γρήγορο πέρασμα απο τις ρόγες μου και μετά απο τα αρχίδια μου , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και τον εξαφάνισε , πίπα πάρα πολύ καλή πάρα πολύ υγρή και βαθιά. Την σταμάτησα πριν με τελειώσει. Γονάτισα πάνω στο κρεβάτι και την έφερα κοντά μου ,έβαζα δάχτυλα μέσα στο μουνί της και αυτή είχε λιώσει απο την καύλα . Την τοποθέτησα ανάσκελα και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της αλλά και να δαγκώνω τα μουνόχειλα της και την κλειτορίδα της. Πολύ γρήγορα πέρασμα προφυλακτικού μιας κι τα αίματα είχαν ανάψει επικίνδυνα και ίσως να γινόταν καμιά απερισκεψία. Πρώτη στάση στα τέσσερα , πολύ καλή στάση αφού είχε τουρλώσει το κωλαράκι της και έτσι εκμηδενίστηκε η διαφορά ύψους που έχουμε την γάμαγα απο την αρχή πολύ δυνατά και γρήγορα. Μετά με το βάρος του κορμιού μου την έκανα ένα με το στρώμα και στην κυριολεξία την ξέσκισα. Σταματούσα για να επιβραδύνω το τελείωμα και όσο καθόμουν φιλιόμασταν παθιασμένα. Συνέχισα να την γαμώ και αυτή εξτασιασμένη φώναζε. Το κοντοπούτανο αντέχει δυνατό γαμήσι και έδειχνε να το απολαμβάνει. Σταματάω βγάζω το προφυλακτικό και χώνω τον πούτσο μου στο στόμα της .Την είχα πιάσει απο τα μάγουλα και γάμαγα το στόμα της , μετά άρχισα να τον παίζω και αυτή μου έγλυφε τα αρχίδια , το τέλειωμα έγινε πιο πολύ στο πρόσωπο της και λιγότερο στο στόμα της. Στο δωμάτιο έκατσα πάνω απο δεκαπέντε λεπτά και ήταν πολύ καλύτερη η συνεύρεση μας απο την πρώτη φορά που την είχα πάρει και ήταν καλή. Είπε ότι θα δουλεύει τα απογεύματα. Για του “τυχερούληδες”κάνει και αυταρχικό. Σίγουρα και μάλιστα πολύ σύντομα θα την ξανατιμήσω. Σε κάποιο βαθμό μου θύμισε τα απίστευτα γαμήσια που κάνω με την Βαλέρια στο Αλκαμένους 113.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2014
+1 απο εμένα...συμφωνώ απόλυτα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1