Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 79 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφού περιπλανήθηκα σε όλο το Μεταξουργείο...το στάτους των κορασίδων,ήταν επιεικώς απαράδεκτο...
Όλα τα στανταράκια έλειπαν...και είπα να ρίξω μια ματιά στα πρώτα νούμερα της Ιάσωνος...Κουλ
Τα "ζάκια" έξω από τον οίκο ήταν σε έξαρση,μόλις είχαν καβαντζωθεί με πρέζα....και γινόταν πανικός....άλλος "βάραγε" στο λαιμό...άλλος στο πόδι....
Τρομερά κάλτ κατάσταση,που άλλους θα τους έκανε να την κοπανίσουν από το σημείο.....
Στο 1Α εργαζόταν η κοντή Αλβανίδα Άντζελα που είχα τιμήσει πριν λίγο καιρό - Κολωνού 15 -,αλλά όλοι είχαν φάει φόλα - εγώ είχα περάσει ψιλοκαλά - ! Γερο-μύστης
Αφού δεν υπήρχε κάτι καλύτερο...και μόλις είχε πιάσει δουλειά - πρώτα της είπα για 69 / δέχτηκε / κανονικά δεν κάνει -πέρασα στα ενδότερα...
Το δωμάτιο καθαρό για το επίπεδο της περιοχής...πάλι καλά....

Στο 3λεπτο ήρθε μέσα - έχει μάθει κάτι ψευτο/Ελληνικά - ...με αλλαγμένο μαλλάκι και καθαρή....
Με φίλησε στο λαιμό...ενώ έπιανε το καυλί μου...που έγινε τούρμπο επιτόπου....
Χωρίς αργοπορία την έπιασα και την έφερα σε θέση ώστε να γλύφω το μουνάκι της.....
Το τσιμπούκι της μέτριο...αλλά εγώ ήμουν έτοιμος για "μάχη"....
1η στάση από πάνω αυτή....παίρνοντας όλο τον πούτσο μέσα της,με πολύ καλή αίσθηση....ενώ αυτή αναστέναζε και μου έγλυφε το στήθος - ευτυχώς δε με δάγκωσε - Γλώσσα...

2η στάση ιεραποστολικό...για αρκετή ώρα...χωρίς παράπονα από μέρους της...
3η και τελευταία στάση πισωκολλητό....στην άκρη του κρεβατιού....με ένταση....ενώ της έτριβα το μουνάκι...μέχρι που τελείωσα...Κατσικογάμης


Συμπέρασμα...

Μια αρκετά καλή εμπειρία,για αυτά τα χρήματα...αλλά πάλι τα παιδιά που ξέρω είπαν ότι είναι φόλα...έτσι δεν θα σας πάρω στο λαιμό μου...λέγοντας ότι προτείνεται...
Καλές καταθέσεις...και προσοχή στα "ζάκια" της περιοχής!Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
186
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού