Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
10.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν η επίσκεψη έγινε χθες παραμονή της επετείου οπότε λειτουργούσε σαν Σαββατόβραδο το μαγαζί.Παρκάρισμα εύκολο απέναντι επί της Τατοίου.Είσοδος στο μαγαζί τα 15 ευρώ,την προηγούμενη φορά είχα πληρώσει 10 αλλά προφανώς επειδή το είχα επισκεφτεί καθημερινή.(Τη Παρασκευή και το Σάββατο η είσοδος διαμορφώνεται στα 15).Το προσωπικό αρκετά εξυπηρετικό παρόλο που δεν ήταν παρά μόνο δύο σερβιτόροι και τα άτομα που ήταν στο μπαρ...Έβαλα 10 στην εξυπηρέτηση του προσωπικού καθώς με κέρασαν ένα σφηνάκι το οποίο το αναγνωρίζω καθώς σε άλλα μαγαζιά τέτοια κίνηση από τους εργαζομένους δεν έχω δει...
Κοπέλες αρκετές και με καλό επίπεδο σε εμφάνιση.Κάποιες που θυμάμαι:
Κρύσταλ,μελαχρινή με ωραίο σώμα και σχετικά καλό πρόσωπο.
Λίλιαν,ξανθιά Ρωσσίδα με ωραίο καλλίγραμμο σώμα και γλυκό προσωπάκι.
Καρολίνα,εντυπωσιακή καστανόξανθη με ενισχυμένο στήθος,πρώην grand ritorno.
Χριστίνα,(η φίλη της Καρολίνα)ξανθιά με ωραία σώμα και λίγο πεταχτή περιφέρεια βέβαια δεν έχουν ακουστεί καλά λόγια για τις υπηρεσίες της και γι'αυτό δεν την έχω επιλέξει για χορό ή ποτό...
Σβετλάνα,σταθερή αξία του καταστήματος με ωραίο σώμα και πρόσωπο.Πραγματικά όσο πάει και ομορφαίνει,επιμένει όμως για χορό ή για κέρασμα ήρθε περίπου τρεις φορές να μου πει να κάνουμε κάτι...
Κάτια ή αλλιώς Κατερίνα,εντυπωσιακή καστανόξανθη με ωραίο σώμα και ενισχυμένο στήθος.Πραγματικά μοιάζει με πορνοσταρ...
Ντάρια,ξανθιά με ωραίο σώμα και άψογη περιφέρεια.Έκανε φοβερό χορό στη πίστα ήμουν έτοιμος να την επιλέξω αλλά μόλις κατέβηκε την απασχόλησε ένας που άνοιξε σαμπάνια για πάρτι της...
Μία ξανθιά με μπαμπάτσικο κάπως σώμα που δεν μου άρεσε και πολύ και κανά δύο τρεις ακόμη μελαχρινές που μου διαφευγουν τα ονόματά τους...
Αυτά τα νέα από το συγκεκριμένο μαγαζί.Έκανα δύο απλούς χορούς και αποχώρησα...
Πιστεύω πως με βάση τις τελευταίες μου επισκέψεις σε τέτοιου είδους μαγαζιά σε εμφάνιση κοριτσιών αυτή τη περίοδο έχει τις πιο εμφανίσιμες.Όμως μην ξεχνάτε πως τα μαγαζιά αυτά αλλάζουν ρόστερ από μέρα σε μέρα...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2014
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2014
η κρυσταλ την ιδρωνει τη φανελα...
A
artemismatsas
26 Μαρτίου, 2014
Ναι πολύ καλή στο χορό στη πίστα...
27 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κρυσταλ? ειναι η παλια ρουμανα μελαμψη φλωρη, φλωρα.?
28 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι δεν είναι μελαμψή...Ίσα ίσα έχει λευκή επιδερμίδα...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4