Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108027
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Στεφη την ειχα στο στόχαστρο εδω και πολυ καιρο μια που το σωμα της ειναι υπεροχα θηλυκό για τα γουστα μου. Οι μετριες κριτικες της ομως με απετρεπαν, παραλογα, λες κι ήμουν πρωταρης, ή θα ηταν η πρωτη, ή η τελευταία που θα πετουσα τη μαρκα...
Σημερα, με τα περισσότερα μαγαζια κλειστα, και τις επιλογές να στενεύουν, με πατριωτικη εξαρση και το λαβαρο της επαναστασης υψωμενο, λόγω της ημερας, ηρθε η σειρα της!!!

Βγήκε στο σαλονι χαμογελαστη όπως παντα. Ξανθα πλουσια μαλλιά, κοντουλα, ζουμερη, μια γυναίκα της διπλανής πορτας. Σαν τη νοικαρισα τού Karaman, που δεν πληρωνει το νοικι :-)

Εδωσα 40, με σκοπο, αν το επιτρεψουν οι συνθηκες, να βουτηξω στο βαζο με το μελι! Τεχνικη, που αν πιάσει ξεκλειδώνει καθε γυναίκα ;-)

Ήρθε σύντομα, ευδιαθετη οπως κι εξω. Αφου συστηθηκαμε, εβγαλε το σουτιέν της και ξαπλωσε λιγο σφιγμενη στο κρεβάτι.
Απο κοντα και γυμνή, δεν ειναι η πολυ σεξυ γυναίκα πού φανταζόμουν, αλλα η γειτόνισσα που μηνες ονειρευόμουν να κατακτήσω.
Συντομα κατάφερα να τη χαλαρωσω με χαδια φιλιά και γλυκόλογα.
Περιεργη περιπτωση. Δεν ειναι επαγγελματίας, αλλα ουτε και αβγαλτη μικρη. Αφεθηκε να παραδωθει. Ειδικα οταν της εβγαλα το ασπρο βρακακι, τα χερια της αρχισαν να τρεμουν και να σφίγγουν τα δικα μου, πανω στο στηθος της!
Ακομα καλύτερα ηταν τα πραγματα όταν την ξαπλωσα μπρουμητα απολαμβάνοντας κι οι δυο το μασαζ στον τρυφερό και καλοσχηματισμενο πισινο της, με το χρονο να εχει σταματησει...

Μετα απο πολύ ωρα, την σηκωσα, να αναλάβει τις ευθυνες της :-)
Αρχισε μια μετρια μαλλον πιπα, αλλα ειχε ξαναφερει το κωλαρακι της διπλα στο πρόσωπο μου, οποτε συνέχισα να ασχολουμε μ αυτο. Προφανώς της καλαρεσε κι αυτης μια που και χρονο αφθονο μου διεθεσε, και το κουνούσε παιχνιδιαρικα. Ανετα θα μπορουσα να τελειώσω ετσι μια που την ειχα καταβρει!
Της εριξα ομως δυο μπατσακια να σηκωθει, να τα κανουμε ολα οπως πρεπει!
Πήρε θεση στα τεσσερα γρήγορα, πριν προλαβω να της ζητησω ν ανέβει πανω μου, που μ αρεσει για πρώτο πιατο. Αν και ολη η παρασταση απ την αρχη ειχε θεμα το ζουμερο της κωλαρακι, ο επίλογος θα ταίριαζε να γραφτει κι αυτος με θεα αυτο...Οπως κι εγινε!!!

Παρα τις περι του αντιθετου φημες, εγω περασα καλα!
Δεν ειναι σε καμιά περιπτωση η σεξοβομβα που θα βαλει φωτιες στο κρεβάτι, αλλα τιμησε το εισητηριο, ηταν ευγενικη και συνεργασιμη σε όλη τη διάρκεια της παραστασης, ειδικα μετα το τρακ των πρωτων λεπτων. Στο τελος υπηρξε συντομη χαλαρωτική συζητηση , σε απταιστα Ελληνικά.
Σιγουρα κερδισε κι αλλο εισιτήριο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Στέφη
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού