Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Εβελίνα την γνωρίζω απ'το Δεκέμβριο αν θυμάμαι καλά στο Διδύμου την είχα πρωτοδεί...Όμορφη κοπέλα,ξανθιά με ωραίο μοντελέ σώμα,γλυκό πρόσωπο με ωραία μάτια και "ενισχυμένο στήθος" πλέον...
Αφού ενημερώθηκα για την επιστροφή της κατέβηκα στη περιοχή για να την συναντήσω...Παρκάρισμα κάπως δύσκολο στην Αγκύρας αλλά τα κατάφερα.Είσοδος στον οίκο και παρουσίαση της Εβελίνας από την υπηρεσία.Αμέσως κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο καθώς ήμουν αποφασισμένος πως θα περάσω.
Ωραίο δωμάτιο απ'τα πιο καθαρά που έχω δει στη περιοχή.Έβγαλα τα ρούχα μου και περίμενα την Εβελίνα καθώς ήταν με συναγωνιστή...Μετά από δέκα λεπτά περίπου έκανε την εμφάνισή της.Αφού έβγαλε τα εσώρουχα της με πλησίασε ξεκινώντας τα τριψίματα...Πεταχτά φιλιά στο στήθος μου και το λαιμό μου ήταν η έναρξη των προκαταρκτικών.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Αρκετά καλό με σωστό ρυθμό και χωρίς χρήση χεριού,ενώ τοποθετήθηκε έτσι ώστε μετά την ολοκλήρωσή του να προσφέρει ισπανικό με το "νέο" στήθος της...
Έναρξη στο σεξ με την Εβελίνα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή και στα τέσσερα για λίγα λεπτά καθώς το στήσιμό της είναι άψογο.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με πολύ καλή συμμετοχή από μέρους της μας βρήκε το τέλος...

Κάθισε για λίγο δίπλα μου μίας και το σαλόνι είχε κόσμο και μετά αποχώρησε δίνοντας μου ένα πεταχτό φιλί.
Συμπερασματικά μία απ'τις καλύτερες συναντήσεις μου σε αυτά τα σπιτάκια...Η Εβελίνα είναι απ΄τις κοπέλες που μου αρέσουν πολύ εμφανισιακά και σε όποιον συναγωνιστή του αρέσει, προτείνω να μην διαστάσει να περάσει μαζί της.

Αυτά για την συνάντησή μου με την Εβελίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού