Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απορω που δεν εχει γραψει κανεις γι αυτην, ειναι αρκετο καιρο εκει και ποτε δεν ψηθηκα να δωσω το 15ρι μεχρι αυτο το βραδυ κατα της μια. Αφου ειχα ριξει ενα σε μια συμπαθητικη χοντρη Αννα στο Ιασωνος 46 με το οποιο ψιλοξενερωσα γιατι δεν εγινε και τπτ το ιδιαιτερο και επικρατουσε και βρωμα μεσα. Ανεβαινω χωρις να περιμενω τπτ το ιδιαιτερο και στο εν λογο, και βλεπω την Καρινα την οποια και περιμενα και εκει που ειμαι καθιστος και χαζευω τα καλη της, βυζαρες ψευτικες ωραια στημενες, και κωλαρα και ωραια ποδια, πορνοφατσα και σκεφτομαι να την κανω ανεβαινει πανω μου με την κωλαρα της, μου περνει και τα χερια μου τα βαζει στα βυζια μου πιανει και τον πουτσο και με παει σηκωτο μεσα, σε ολους λιγο πολυ εχει τυχει νομιζω, κι ετσι αποφασισει να δωσω το 15ρι το οποιο φυσικα δεν το μετανιωσα καθ οτι το κοριτσι ειναι επαγγελματιας, κοινως ξερει την δουλεια της και επισης αντεξε γερο γαμησι. Αυτα, πολυ πιθανον και να ξαναπαω το γεγονος του οτι Πακιστανοι και βρωμιαραιοι καθε ειδους δεν δινουν το 15ρι μου φανηκε ελκυστικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
56
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού