Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 62 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Τζεσσικα ειναι μια ξανθια ιεροδουλη , η οποια δηλωνει 24 χρονων.Εχει πολυ ομορφο προσωπο , αδυνατο σωμα και ενισχυμενο στηθος.Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα.Εδωσα το εικοσαρικο και περασα στο δωματιο , το οποιο ειναι επιπεδου Μεταξουργειου! Δεν ειχε ουτε καν κρεμοσαπουνο! Ξαπλωσα στο κρεβατι και περιμενα την κοπελα.Μετα απο λιγο ηρθε η Τζεσσικα και ξαπλωσε διπλα μου.Εγω της εγλυψα λιγο τα σιλικονατα βυζια της και αυτη μου ετριβε την πουτσα μου.Οταν ειδε οτι η πουτσα μου φουσκωσε , μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια μετρια πιπα.Χρησιμοποιουσε λιγο το χερι της και ρουφουσε κυριως το κεφαλι της πουτσας.Εγω της εβαζα δαχτυλακι στο υγρο μουνακι της.Ζητησα να της γλυψω το ξυρισμενο μουνακι της αλλα αυτη αρνηθηκε.Πρωτη σταση ιεραποστολικο μετα απο επιλογη μου.Η κοπελα δεν συμμετειχε καθολου , απλως με χαιδευε στο στηθος και στη πλατη μου.Της ειπα να με κοιταει στα ματια.Ηθελα να βλεπω το αγγελικο προσωπακι της.Επειδη κοντευε να με παρει ο υπνος απο την απαθεια της , την γυρισα σε πισωκολητο.Το στησιμο της ηταν καλο στα τεσσερα.Εγω κοιτουσα το καυλιαρικο κορμι της απο τον καθρεπτη και τη γαμουσα σε αργους ρυθμους.Τριτη και τελευταια σταση με αυτην απο πανω.Η ιππασια της ηταν καλουτσικη.Μετα απο λιγο εχυσα κοιταζοντας το καυλιαρικο προσωπο της και χουφτωνοντας τα κωλομερια της.Συμπερασματικα προκειται για μια ομορφη κοπελα , που ομως δεν συμμετεχει καθολου στο δωματιο.Ειναι δεκτικη σε αλλαγη στασεων , δεχεται φιλακια στο στηθος.Μην περιμενετε ομως περισσοτερα.Πιστευω οτι η κοπελα εχει δυνατοτητες , εχει καλα στησιματα κτλ. απλα δεν θελει να κανει κατι παραπανω.Κανει αγγαρεια! Η τσατσα στα 10 λεπτα φωναξε την κοπελα.Χρονος παραμονης στο δωματιο 12 λεπτα.Δεν σας συνιστω την συγκεκριμενη κοπελα σε καμια περιπτωση.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού