Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91841
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Αγνή την είχα δει μία φορά σε τσάρκα μου και μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον για μία γνωριμία στα ενδότερα...
Μελαχρινή με μακρύ σπαστό μαλλί μέχρι τους ώμους,όμορφο καλλίγραμμο,μοντελέ σώμα,έκφυλο πρόσωπο,συμπαθητικό πρόσωπο και απαλή επιδερμίδα είναι μία σύντομη περιγραφή της εν λόγω κοπέλας...
Αφού έφτασα στη περιοχή πάρκαρα το αυτοκίνητο στο χώρο που διαθέτει το μαγαζί και κατευθύνθηκα προς την είσοδο του ιδρύματος.Με υποδέχτηκε η υπηρεσία και μου παρουσίασε την Αγνή,δεν το σκέφτηκα και πολύ και αμέσως οδηγήθηκα προς το δωμάτιο.
Πρώτη φορά σε αυτό το στούντιο καθώς έχω επισκεφτεί μόνο τον επάνω χώρο.Καλό δωμάτιο σχετικά μικρό,εξοπλισμένο με όλα τα απαραίτητα,το μόνο αρνητικό πως γύρω απ'το ντουζ υπήρχαν νερά απ΄το προηγούμενο συναγωνιστή...

Αφού έκανα ένα ντουζ η Αγνή μπήκε στο δωμάτιο για να ξεκινήσουμε.Αμέσως αφού είπαμε κάποια πράγματα για να σπάσει ο πάγος ξεκινήσαμε τα τριψίματα.Πεταχτά φιλιά στο στόμα το λαιμό και το στήθος μου ώσπου γύρισε σε στάση 69 για να "παίξω" λίγο με το "γατάκι" της...Κάποια λεπτά πέρασαν έτσι ενώ εκείνη είχε τοποθετήσει το προφυλακτικό και προσέφερε ένα πολύ καλό στοματικό με περιποιήση της ευρύτερης περιοχής με καραμέλωμα στα α@@@κια...

Έναρξη στο σεξ με την Αγνή από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου είναι μία στάση που προτείνεται μαζί της καθώς έχει άψογο στήσιμο.Η συμμετοχή της άψογη καθ'όλη τη διάρκεια του σεξ,έτσι συνεχίσαμε σε ιεραποστολικό όπου με αληθοφανείς αναστεναγμούς μετά από λίγα λεπτά μας βρήκε το τέλος...Κάθισε δίπλα μου για λίγο και μιλήσαμε χωρίς δείγμα βιασύνης παρόλο που το κουδούνι είχε χτυπήσει αρκετές φορές.Με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Συμπερασματικά η Αγνή μου προσέφερε μία πολύ καλή συνεύρεση,σε όποιον δεν τη έχει επισκεφτεί και του αρέσει βέβαια εμφανισιακά την προτείνω και πιστεύω πως δύσκολα θα φύγει δυσαρεστημένος...

Αυτά για την γνωριμία μου με την Αγνή,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Αγνή
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2014
Απο τις σταθερές αξίες...

Ωραία κριτική +1
lsh
lsh
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1