Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ένιωσα οι δυνάμεις μου κάπως να επανέρχονται και ξαναόρμησα στο αγαπημένο ξεφτυσμένο και βρώμικο μέταξι.
άρπαξα κάτι μικρόσωμο ξανθό το οποίο είχε ένα σπίλο στην δεξιά παρειά και είχε στολισμένο
το σαρκίο της με δερματοστιξίες.
με διέταξε να βγάλω το μποξεράκι μου και γώ της αφαίρεσα το σουτιέν και αποκαλύφθηκαν δύο μαστοί μεσαίου μεγέθους με ικανοποιητικό ελαστικό ινοαδενικό ιστό και προτεταμένες ρόζ θηλές.
πεολειχία σε πεσμένο φαλό , η οποία κατάφερε να διοχετεύσει στυτικοεπαρκή αιμάτωση κάτωθεν.
δυστυχώς το μικρόσωμο θηλυκό σαρκίο αρνιόταν να ανέβει άνωθέν μου και έτσι το ξάπλωσα ύπτια.
είχα ένα πρόβλημα να εισχωρήσω κολπικά τον φαλό μου και έτσι με βοήθησε η κοπέλα να τον αγκιστρώσω στον κόλπο της και να κουνάω διεισδυτικά την πύελό μου πεοκολποπαρατριβόμενος , ωστοσο το μικρό της σώμα μου προκαλούσε προβλήματα καλής πεϊκής εφαρμογής.
της πρότεινα να στηθεί κυνικά και έτσι η πεϊκή εφαρμογή στον κόλπο της μου πρόσφερε περισσότερη τριβή και σ'αυτήν την στάση άρχισα τους ευφοριστικούς πυελικούς σπασμούς μου.
ένιωθα την νευροβριθή βάλανό μου να τρίβεται στα κολπικά τοιχώματα και να μεταβιβάζει ανιόντως ευφοριστικά ερεθίσματα στο λιμβικό μου σύστημα , μέχρι που προσεγγίστηκε το οργαστικό όριο και αντανακλαστικά οι σπερμοκύστεις εξακόντισαν το περιεχόμενό τους στο πλαστικό περίβλημα πλημμυρίζοντας τον εγκέφαλο με ευφοριστικές αμίνες...
ντύθηκα και εξαφανίστηκα σαν κλέφτης για να γευτώ περπατώντας μες την πρεζόπιατσα, την ηδονιστική λεία μου
έχοντας αποδράσει απο την συναισθηματική δεσμευτική υποχρέωση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού