Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινες καβλες με οδηγησαν στο συγκεκριμενο στουντιο..Η Ιρα ειναι γνωστη και απο αλλα στουντιο..Προκειται για ψηλη μελαχροινη νταρντανογυναικα με τεραστιες βυζαρες..Την ειχα βαλει απο καιρο στο ματι..Εδωσα 50 ευρω για προγραμμα με ισπανικο,ακαποτη πιπα και 69..Ο χωρος και το δωνατιο δεν ηταν και τιποτα το ιδιαιτερο παρολο που εχουν κανει καλη προσπαθεια για σωστη διακοσμηση,καθαριοτητα κλπ..Μπαινω στο δωνατιο λοιπον και μετα απο λιγο ερχεται και η Ιρα..Ξεκινημα του αγωνα με φιλια απο πλευρας της σε ολο μου το σωμα ενω παραλληλα ετριβε τις βυζαρες στον πουτσο μου..Ξεκινημα ακαποτης πιπας αρκετα καλης με περασμα και περιποιηση στα μπαλακια,προστυχολογα,κοιταγμα στα ματια και εξαφανισμα του εργαλειου στο σωμα της..Ακολουθησε ισπανικο στα κανονια οπου και παλι το εργαλειο χαθηκε αναμεσα τους..Λιγο τσιμπουκι ακομα και στην συνεχεια την ξαπλωνω ανασκελα για να περιποιηθω την μουναρα της..Για κανα διλεπτο εγλειφα μουνι βυζαρες ενω επεσε και δαχτυλιασμα..Περασμα καποτας και πρωτη σταση ιεραποστολικα με θεα τις βυζαρες της..Δευτερη σταση στα 4 με θεα την κωλαρα της οπου επεσε γερο σφυροκοπημα(αντεχει)..Συνεχεια με καβαλημα του πουτσου μου και τις βυζαρες στην μουρη μου στην σταση αυτη μειναμε αρκετη ωρα..Το τελος ηρθε με πιτσιλισμα στις βυζαρες..Συνοψιζοντας η Ιρα ειναι εμπειρη για αυτο και ξερει να γαμιεται πολυ καλα,δεν σε ξεπεταει ουτε παραπονιεται ενω προσφερει καλο προγραμμα με καλα λεφτα..Αξιζει τον κοπο..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Ίρα Τατάρα
cervantes
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
3.912
Πόντοι:
9.975
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού