Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Στριπτιτζάδικα 163972
Γενική βαθμολογία
 
2.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
3.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
2.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
1.0
Μουσική
 
3.0
Ποιότητα ποτών
 
4.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Επισκευθηκαμε το ενα λογο καταστημα σαββατο βραδυ. Εισοδος 10 ευρω.
Λογω των μπουζουκιων καναμε να παρκαρουμε κανα 20λεπτο!! (Κακη αρχη)
Ο εσωτερικος χωρος του μαγαζιου αρκετα παλιος μονο με απλα τραπεζια και καρεκλακια.
Οι σερβιτοροι σχετικα εξυπηρετικοι!
Δυστυχως η ηλικια των γυναικων ηταν αρκετα μεγαλη σε μεσο ορο.
Μετα απο κανα μισαωρο παρακολουθησης του προγραμματος ειπαμε να παρουμε και εμεις χορο.
Εχοντας πρωτα δει πως η διαρκεια χορου που ειχαν κανει οι προηγουμενες κοπελες ηταν καλη για τα 5 ευρω, επελεξα μια απο τις εξαιρεσεις,λογω της μικρησ της ηλικιας, ονοματι λαβινια και εκει την πατησα!!!!!!
1) Οταν ηρθε στο τραπεζι διλωσε πως λογω του οτι ειναι ψηλη θελει να καθησει σε καρεκλα διπλα μου!
2) Ειπε πως επειδη τα 5 ευρω ειναι λιγα θα ηθελε να η να την κερασω ποτο και μετα να παρω χορο η να της εγγθηθω πως θα παρο 2 χορους!! αρνηθηκα φυσικα.
3) Εχοντας μαλλον νευριασει, η ξανθια κοπελα (λαβινια), μου εκανε το συντομοτερο χορο στην ιστορια, πρεπει να κρατησε εναμισι λεπτο. Ενοειετε πως με το ζορι με αφησε να την ακουμπησω και πρεπει να μου εδειξε το στηθος τησ για 10 δευτερολεπτα.
Τελειωνοντας ελπιζω να ηταν μεμονομενο το περιστατικο. Γενικα ομως πιστευω πως στα μαγαζια που ο χορος κανει 5 ευρω οι κοπελες δεν εχουν πολυ ορεξη....
Ενοειετε πως δεν ξαναπαμε....
Strip.Inspector
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2014
Καλά έκανε η κοπέλα! Από την πρώτη στιγμή σου έδειξε ότι δεν έχει όρεξη, δε θέλει ουσιαστικά να κάνει χορό. Και εσύ συνεχίζεις. 100 % δικό σου λάθος. Κατά τ'άλλα υπάρχουν κοπέλες που κάνουν πολύ καλό χορό και σε διάρκεια και σε ποιότητα με 5 ευρώ. Δεν είδα και σε άλλα καταστήματα που τον χρεώνουν 10 να είναι καλύτερα..
19 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βασικά μου είχε τύχει κάτι παρόμοιο στις μούσες παλιότερα και σε καταλαβαίνω. Αν θες μικρές θα βρεις πολύ ανώτερες αλλού!
Το μαγαζί έχει κυρίως μεγάλες ηλικίες και προορίζεται για αντίστοιχους πελάτες.
Τώρα αν τελικά η κοπελιά ήθελε υποχρεωτικά να πάρεις 2 χορούς, γιατί δεν της φθάνει το 5ευρω, μάλλον κάνει κακό στην πολιτική του μαγαζιού.
21 Μαΐου, 2014
απο τον μικρο χορο, 5-10 ευρω εστω, ουτε εκεινη θα βγαλει
μεροκαματο, ουτε εσυ φιλε μου θα διασκεδασεις, εχει και αυτη
τους περιορισμους της.
Ολα πανε με τη προσφορα εκει μεσα, ζητηση δεν υπαρχει, ο
ταυρος εχει δικιο, αφου απο την αρχη εδειξε αρνητικο χαρακτηρα,
επρεπε να το κοψεις, αλλη κοπελα...αλλη...αλλη....αλλη!
Παρολα, το οτι θα καθοταν ηταν μια ευκαιρεια που μπορουσες
να διαπραγματευτεις μαζι της. Τεσπα, επεσες στη περιπτωση
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3