Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στην Μαρία το πρωί το Σαββάτου. Ησυχία στη Φυλής, χαλαρή βολτίτσα, μπάνισα και το μωράκι οπότε στο τέλος αποφάσισα να κάνω μια επίσκεψη, μιας και είχα πολύ καιρό να γαμήσω στο συγκεκριμένο μπουρδελάκι και μου είχε λείψει, παρόλο που σχεδόν πάντα φέρνει ωραία μωρά. Οπότε επιστροφή, πληρωμή τσατσάς και βούρ στο δωμάτιο.

Ομολογώ ότι στο δωμάτιο νο.1 δεν είχα ξαναπεράσει ποτέ. Είναι αρκετά μικρό με το κρεβάτι κολλημένο στον τοίχο (αρνητικό για μένα) και εξοπλισμένο με τα απολύτως απαραίτητα: κομοδίνο, νιπτήρα και μια καρέκλα. Ο χαμηλός φωτισμός ρυθμίζεται από διακόπτη ρύθμισης (θετικό) και ήταν καθαρό σε ένα αξιοπρεπές επίπεδο.

Το μωρό παρόλο που είχε άλλο πελάτη πρίν από εμένα δεν άργησε πολύ. Σκέφτηκα ότι αυτό θα ήταν άσχημο διότι θα ήταν ξεπέτα αλλά τα πράγματα δεν ήταν ακριβώς έτσι. Καταρχάς να πούμε ότι η Μαρία είναι ένα νεαρό καυλιάρικό πιπινάκι. Είναι μετρίου αναστήματος, με φουσκωμένα/τουμπανιασμένα βυζιά, σκούρο δέρμα και πολύ καυλερό πρόστυχο πρόσωπο. Εν ολίγοις πρόκειται για μια ωραία καύλα που άνετα θα μπορούσε να είναι χορεύτρια σε μπάρ κ.α.

Στα περί του σέξ είναι τίμια αλλά όχι εγγύηση. Τι εννοώ. Καταρχάς ήταν αρκετά ευγενική και ομιλητική πράγμα που βοηθάει για να σπάσει ο πάγος αναμεταξύ μας. Τα προκαταρκτικά της είναι σχεδόν ανύπαρκτα και σε εμποδίζει ευγενικά από το να γλύψεις τις βυζάρες της αλλά δεν κάνει τίποτα για άλλα μέρη του σώματος. Παρόλα αυτά έπαιξα εγώ μπάλα και ακολούθησε τον ρυθμό μου αφού της έδωσα να καταλάβει ότι μου αρέσουν πρόστυχα παιχνιδάκια μαι δαγκωματικές και τσιμπίματα τα οποία έκανε, χωρίς φυσικά ιδιαίτερη μαεστρία αλλά λόγω εμφάνισης ήταν αρκετά. Η πίπα της ομολογώ ότι ήταν αρκετά καλή παρόλο που δεν ήταν κάτι σπέσιαλ. Ούτε γλύψιμο στην περιοχή ούτε τίποτα αλλά για κάποιο λόγω την βρίκα ερεθιστική. Δυστυχώς δεν διάρκεσε πολύ ώρα και φάνηκε περισσότερο πρόθυμη να μου τον παίξει παρά να τον γλύψει οπότε την σταμάτησα και την έστησα για ιεραποστολικό.

Εκεί τα πράγματα ήταν καλύτερα: συμμετείχε με αρκετά χάδια και λίγα γλυκόλογα τα οποία μετά από απαίτηση μου έγιναν προστυχόλογα. Το στήσιμο της ήταν καλό και ήταν ικανοποιητικά στενή, οπότε δεν άργησα να τελειώσω. Φιλάκι και αποχαιρετισμός χωρίς πολλά, πολλά.

Συνοπτικά θα έλεγα ότι είναι μια καλή περίπτωση, περισσότερο για την τούμπανο εμφάνιση παρά για της υπηρεσίες. Δοκιμάστε αλλά δεν είναι σίγουρο ότι θα υπάρχει συνέχεια. Μαύρο στην τσατσά που την φώναξε όσο γαμούσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2014
όπως τα λες για την Μαρία , φαντάσου ότι εγώ πάνω απο 5 συμμετοχή δεν θα της έβαζα με τίποτα.
πάντως οφείλω να καταθέσω και εγώ ότι πάντα είναι γελαστή και ευγενική στο σαλόνι.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1