Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Call-Girls 62299
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο 3-4 προσπαθειες καταφερα επιτελους να συναντησω την Adelina. Η συνενοηση με το γραφειο δεν μπορω να πω οτι ηταν και η καλυτερη, η απαντηση ηρθε 10 λεπτα πριν στειλω σε αλλο γραφειο αφου υπεθεσα οτι και αυτη την φορα δεν θα μπουν στον κοπο να μου απαντησουν ως συνηθως, καθυστερημενη απαντηση λοιπον και ασχημη πρωτη εντυπωση απο το γραφειο.

Η Adelina ηρθε στην ωρα της αερατη και φιλικη, πρωτη εντυπωση ειναι οτι το κατεχει το αθλημα αρα καλα θα περασουμε !!! Τα Ασιατικα χαρακτηριστικα του προσωπου της ο σωματοτυπος και το υψος της (κοντοπουτανο του κερατα), μου ξυπνησαν μνημες απο Ταιλανδη και ετσι την καλοσωρισα στον οντα μου.
Αρα απο εμφανιση εχουμε ενα κοντο καυλοραπανο με χειλαρες για ατελειωτες πιπες και σωματακι μανιτζεβελο να το κουμανταρεις ευκολα και οπως ζαχαρωνεις

Μειονεκτημα το πεσμενο στηθος που χαλαει την ολη εικονα, κριμα ...... Τελος παντων στα του αγωνα ειναι οπως εχουν γραφτει, φιλιά με γλωσσα γλυψιματα, βαθια πιπα με χρηση γλωσσας σε πρωτο πλανο, καλα στησιματα και συμμετοχη. Χρησιμοποιει τον best frienb , τον δονητη της και την βρισκει.

Δεν θα μπω σε λεπτομερειες τι καναμε γιατι ολοι λιγο πολυ τα ιδια λεμε, θα αναφερω μονο μια - δυο φασεις ετσι για το διαφορετικο. Πανω στο γαμησι και αφου τη εχει βρει φωναζει "dont stop, dont stop" και χυνει , καταλαβε την μαλακια της οτι εμεινα με το πουτσο στο χερι, οποτε γυριζει και μου λεει, "σειρα σου τωρα" για να το σωσει.
"Οχι μαναρι μου ,τωρα διαλειμα και παμε παλι απο την αρχη " και κανω τσιγαρο, τα πηρε και με πλακωσε στην πιπα, τσιγαρο εγω , πιπα αυτη φαση για γελια δηλαδη . Μαλλον δεν της εχει τυχει καποιος που να θελει να γαμησει στην ωρα μονο μια φορα συνεχομενη.

Τεσπα ξεκιναμε παλι την πηρα κωλο - κωλο - μουνι - κωλο και παλι απο την αρχη , αντε παλι ο δονητης και την ωρα που ειναι ετοιμη να ξαναχυσει της τον πεταω απο το μουνι και της τον χωνο στον κωλο και μετα σταματαω , "oh dont stop , dont stop " μουγκριζε. "Μωρε αει γαμησου, ειδες καριολα τι ωραια ειναι να χυνεις εσυ και εγω τιποτα" , στραβομουτσουνιασε αλλα σαν επαγγελματιας που ειναι με πλακωσε στην πιπα και την εχυσα στο στομα της.

Ενα αλλο που δεν μου αρεσε ηταν, στην αρχη μολις βγηκε απο το ντουζ εβαλε ενα κιλο λαδι στο μουνι της, βεβαια την εστειλα να πλυθει παλι για να γλυψω το ομορφο ,μουνακι της.

Συμπερασμα: Καλη πιπα, ωραιο γαμισι απο κωλο, καλες στασεις, πολυ καλο κουνημα στα 4, μαλακία μουσικη στο ταμπλετ που κουβαλαει μαζι της, πεντακαθαρη, εχει μανια με την καθαριοτητα, πεσμενο βυζι αντιαισθητικο για μενα, φιλοτιμη θελει να ευχαριστηθεις και εσυ αλλα εχει προτεραιοτητα να χυσει αυτη, φιλικη, κοντοπουτανο, μια καλη σχετικα περιπτωση.

Ταδε λιγα εφη rebetis και βαρατε κωλο οπου βρισκετε αλανια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 10, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
rebetis
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
261
Πόντοι:
3.287
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού