Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 45 10
Ξενοδοχεία 66510
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θετική η γνώμη μου για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Έχουν δικό τους parking, ενώ η είσοδος δεν είναι επί της Χ. Τρικούπη, κάτι που εξασφαλίζει μεγαλύτερο βαθμό διακριτικότητας. Ο κύριος στη ρεσεπτιόν ήταν ευγενέτατος, με αίσθηση λεπτού χιούμορ και σε έκανε να αισθάνεσαι απολύτως άνετος. Στη δική μου περίπτωση εξυπηρετήθηκα άμεσα. Περίμενα για λίγα λεπτά στο περιποιημένο, κομψό σαλονάκι. Κερνάνε καφέ και 2 μπουκαλάκια νερό. Επίσης στο χώρο της αναμονής έχει σοκολατάκια, ξηρούς καρπούς κλπ. Στο δωμάτιο καθαρές πετσέτες, a/c, νουσιέρα, τηλεόραση με πορνό που δεν είδαμε γιατί η φίλη που ήταν μαζί μου δεν είναι φαν της τσόντας και αρκετές επιλογές φωτισμού. Μας έδωσαν το σαδομαζοχιστικό δωμάτιο το οποίο ήταν εξοπλισμένο με Χ για στάυρωση σκλάβου, αλυσίδες, χειροπέδες και δυο μαστίγια, οπότε για όσους γουστάρουν, υπάρχει και αυτή η επιλογή. Κρεβάτι μεγάλο και στρογγυλό και παντού καθρέφτες για να μη χάνεις ούτε πλάνο. Μοναδικό ΦΑΟΥΛ η έλλειψη τουαλέτας στο δωμάτιο. Τα μεγαλύτερα δωμάτια λογικά θα έχουν. Φεύγωντας μας προσεφέρθησαν κάρτες (εκπτωτική για σουίτα και κέρασμα ποτών). Τιμή στα 18 ευρώ. Θα ξαναπήγαινα.
eridon1877
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
4.415
Πόντοι:
5.866
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού