Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 22 10
Ξενοδοχεία 29067
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο είχα πάει κάνα δυο φορές πιο παλιά και δεν είχα σκοπό να ξαναπατήσω. Ως γνωστόν ποτέ μην λές ποτέ... Πήγα λοιπόν χθές και αυτό επειδή ήμουν σχεδόν δίπλα. Απο ότι μου είπανε το ξενοδοχείο το πήρε κάποιος άλλος και το φτιάχνει απο την αρχή. Ήταν πολύ πιο καθαρό, ανακαινίσανε και τα δωμάτια και γενικά υπήρχε μια ωραία αίσθηση. Τα κορίτσια στη ρεσεψιόν ήταν πολύ εξυπηρετικά, και δεν είχα κανένα θέμα. Μου αρέσανε τα δωμάτια ήταν φρεσκοβαμμένα και ασύγκριτα πιο καθαρά. Στάνταρ θα το προτιμήσω πάλι! Πολύ βολικό σημείο, πολύ διακριτική είσοδος(ανέβηκα απο το υπόγειο γκαράζ), και γενικά πολύ ήσυχη περιοχή. Μετά τις 22:00 δεν υπάρχει μάτι εκεί γύρω ΧαμόγελοΧαμόγελο
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2014
Αναζητωντας περισσοτερα για το hotel... βρηκα και (νεα?) ιστοσελιδα. εαν θελει ο admin ας την διορθωσει.. Προσωπικα δεν το εχω επισκεφθει ποτε, αλλα εαν υπαρχει οντως βελτίωση..ισως αποτελεσει στοχο στο μελλον
S
Sc0rpi0s
16 Μαρτίου, 2014
μηπως το ονομα σου ειναι.. προμοτοπουλος??
17 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι αδερφέ, απλά εκφέρω γνώμη. Έχω πάει και σε καλύτερα, έχω πάει και σε πολύ χειρότερα. Απλά είπα τη γνώμη μου για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Προσωπικά μου άρεσε, αλλά ο καθένας έχει τη γνώμη του. Εγώ που είμαι ψιλο-παράνομος με βολεύει πάρα πολύ η είσοδος απο το υπόγειο.
17 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ πάντως το βρήκα ασύγκριτο σχετικά με την τελευταία φορά που πήγα και η κοπέλα μου(που είναι και λίγο υποχόνδρια) δεν είχε να πει αρνητικά οπότε... Γαμήσου
17 Μαρτίου, 2014
Μια δοκιμή θα μας πείσει. Όποιος είναι κοντά,ας τσεκάρει..στην χειρότερη με το που μπεις και δεις τα ίδια χάλια, επιστροφή στην υποδοχή και δίνεις το κλειδί πίσω...βάλε και την συνοδό σου να μουρμουράει...
17 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλε μου ανθρωπε μας γραφεις οτι τα δωματια ηταν καθαρα και φρεσκοβαμμενα.. Δηλαδη σου εδειξαν ολο το ξενοδοχειο για να διαλεξεις ..δωματιο!! καλες δουλειες..
20 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το δωμάτιο που πήγα ήταν φρεσκοβαμμένο. Η κοπέλα στη ρεσεψιόν όταν με ρώτησε απλό δωμάτιο ή σουίτα, είπα απλό, και μου είπε οτι θα με βάλει στον 5ο όροφο που μόλις είχε ανακαινιστεί. Εσύ ρε φίλε απο ποιο ξενοδοχείο τα παίρνεις και κράζεις όλα τα υπόλοιπα? Δηλαδή αν γράψουμε κάποιο καλό σχόλιο σημαίνει οτι προμοτάρουμε το ξενοδοχείο? Γαμώ τις λογικές έχεις!
01 Οκτωβρίου, 2014
αν και ειναι παλαιοτερη η κριτικη και πιθανοτατα να μην διαβασετε αυτο,

σταματηστε να φερεστε σαν κομπλεξικα βρωμοσκυλα ορισμενοι. αν δεν εχετε προσωπικη αποψη για κατι καλυτερα να μην εκφερετε γνωμη, και να σταματησετε να προσβαλετε ατομα που δεν ξερετε. επειδη δεν σας ικανοποιησε μια ιεροδουλη δεν θα τα πρηζετε στους υπολοιπους.
καχυποπτοι, συνομωσιολογοι, ξερολες και νεοελληνες.....
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8