Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 64 10
Sex Studio 108106
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν παιδιά, Τρίτη 28 Αυγούστου, κατα τις 12:30 το μεσημέρι, βρέθηκα Ιπποκράτους 144. Είχα περάσει παλιότερα απ' έξω, αλλά δεν μου έκανε εντύπωση το κτίριο και έφυγα. Τώρα όμως, το έχουν βάψει, φαίνεται αξιοπρεπές και δεν φοβάσαι να μπείς.

Ανεβαίνω, μου ανοίγει η τσατσά. Πολύ ωραίο περιβάλλον, βρωμούσε καθαριότητα. Το σπίτι έμοιαζε με αρχοντικό άλλων εποχών, με μεγάλους χώρους, μεγάλα δωμάτια, δύο σαλόνια για αναμονή, μεγάλους πίνακες κ.λ.π. Η τσατσά φώναξε την κοπέλα με επιτακτικό τόνο και με πείραξε λίγο αυτό. Και σκάει λοιπόν η Barbara, ένα μελαχροινό, μαυρισμένο Ρωσιδάκι, ζάχαρη. Όχι πάνω από 25 ετών, γύρω στο 1.70, με ωραίες καμπύλες. Γρι ελληνικά. Δεν με χάλασε όμως αυτό. Πήρα το πρόγραμμα των 60, μασάζ και σεξ.

Πολύ ωραίο το δωμάτιο. Με ντούς μέσα. Ξαπλώνουμε στο κρεβάτι και αμέσως με έκανε να νιώσω άνετα. Σαν να ήταν γκόμενά μου. Φιλιά, χαμούρεμα, χαιδέματα, κακό... Μου πήρε μια πίπα ζάχαρη. Ξεκινάμε ιεραποστολικό, με κοιτούσε στα μάτια και χαμογελούσε. Το γυρνάμε μετά με αυτή απο πάνω και στο τέλος πισωκολλητό. Μάγκες, πολύ καλά... Στο τέλος, πρίν φύγει, μου έβαλε και χέρι. Μου είπε την επόμενη φορά που θα ξαναπάω, να ξυρίσω πρώτα τα αρχίδια μου... πολύ τρίχα... της έκανε εντύπωση φαίνεται Οι Ρώσοι τα ξυρίζουν δηλαδή;

Έφυγα μετά από κανένα μισάωρο, όσο κράτησε το πάρτυ δηλαδή. Η τσατσά δεν περίμενε έξω. Άνοιξα την πόρτα και έφυγα.

Το συστήνω για καλό, ποιοτικό γαμήσι. Θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Barbara
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού