Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δευτέρα απόγευμα και έχω πιει τόσους πολλούς εσπρέσο που θα έπρεπε να είναι παράνομο. Είπαμε, όμως, ο καλύτερος τρόπος για να ξεφύγεις από τον πειρασμό είναι να ενδώσεις.

Κανονίζω ραντεβού και μετά από είκοσι περίπου λεπτά είμαι στην οδό Ατταλείας, μια ακόμα από τις πολλές αναφορές του μεταπολεμικού κράτους στις χαμένες πατρίδες. Ανεβαίνω τους δύο ορόφους και μπαίνω σε ένα παλιό μεν, αλλά καλοδιατηρημένο και πεντακάθαρο διαμέρισμα στο βάθος του οποίου κυριαρχεί το υπνοδωμάτιο με ένα άνετο και μεγάλο κρεβάτι. Η Αννούλα είναι πεντακάθαρη και με ρωτάει αν θέλω να κάνω ντους κι αν θέλω νερό ή κάποιο αναψυκτικό. Αρνούμαι ευγενικά καθότι η καφείνη στο αίμα μου με προτρέπει να ξεκινήσει το ματς όσο το γρηγορότερο.

Ξεκινάμε με ένα χαλαρό μασάζ (όχι το καλύτερο για να είμαστε αντικειμενικοί) και το οποίο οδηγεί σε λίγο σε μια πίπα βαθιά και απολαυστική, μετά δε από λίγο μου φόρεσε με τρόπο εξαιρετικό το προφυλακτικό. Γενικά υπήρχε άνεση χρόνου και συνολικά έμεινα λίγο παραπάνω από μισή ώρα. Μετά την πίπα, της σήκωσα τα πόδια ψηλά, τα άνοιξα με τα χέρια μου και τα κράτησα ανοιχτά και άρχισα σιγά - σιγά να κεντάω την κωλάρα της. Ήταν σφιχτή και μου άρεσε, μάλιστα η συγκεκριμένη στάση ήταν ότι έπρεπε για άνοιγμα. Η Αννούλα άρχισε να φωνάζει : αχ με ξεκολιάζεις κλπ κλπ. Συνέχισα με το να παραλλάξω λίγο την στάση αυτήν, στρίβοντας προς τα δεξιά το σώμα της και γαμώντας τον κώλο της από τα πλάγια. Η αίσθηση συνέχισε να είναι σούπερ. Στην συνέχεια και θέλοντας να την γαμήσω όσο πιο καλά μπορώ, της ζήτησα και σηκωθήκαμε όρθιοι, την έστησα στον τοίχο και άρχισα να την γαμάω στα όρθια από πίσω. Ήταν ωραία, αλλά θύμιζε λίγο γυμναστική κι έτσι λίγο μετά ξάπλωσα ξανά στο κρεβάτι και την έβαλα και καρφώθηκε μόνη της πάνω στο πέος μου και άρχισε να κουνιέται μπρος - πίσω. Σε λίγο την έπιασα από την μέση και άρχισα να δίνω έναν πιο γρήγορο ντελιριακό ρυθμό. Πλέον της είχα κάνει τον κόλο χωνί κι αυτή συνέχιζε να βογκά και να με παροτρύνει. Στον επόμενο τόνο και επειδή αισθανόμουν ότι έρχεται το τέλος της σεμνής τελετής, όντας δε μέσα στην κάβλα και την παραφορά, την σήκωσα στα χέρια μου (οι αγκώνες των χεριών μου σήκωναν τα γόνατα των ποδιών της) και άρχισα να την γαμάω στα όρθια χοροπηδώντας πάνω κάτω. Έχυσα δυνατά και απολαυστικά ακούγοντας τις καταπληκτικές επευφημίες της Αννούλας. Μετά το χύσιμο κάθισα σιγά σιγά στο κρεβάτι και την απίθωσα κάτω. Δεν έχω πηδήξει ladyboy, αλλά φαντασιώνομαι ότι κάπως έτσι θα είναι, εξ ου και ο τίτλος.

Η επίγευση ήταν εξίσου καλή. Έμεινα ξεθεωμένος 3 - 4 λεπτά στο κρεβάτι ενόσω η συγκεκριμένη μου έβγαλε το προφυλακτικό και με σκούπισε επισταμένα σε όλη την περιοχή με υγρομάντηλα. Πραγματικά ένας υπέροχος τρόπος να διώξεις τις εντάσεις της ημέρας, τα χίλια προβλήματα, την περιρρέουσα τοξική πραγματικότητα, κλπ κλπ. Κοντολογίς σύντροφοι στην αμαρτία, άξιζε μέχρι δεκαράκι τα πενήντα ευρώ. Ήταν καθαρόαιμη αδρεναλίνη αυτό το μισάωρο και την συστήνω στους φίλους που ενδιαφέρονται για τέτοιου είδους εμπειρίες.
Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 10, 2014
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.432
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis zagouras, TZOYLI, nyxtoperpatiths και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαρτίου, 2019
ΠΟΥ παίζει η εν λόγω κορασίδα?
Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1