Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161677
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν υπαρχει αυτο το κορμι....

Ειχα καιρο να την επισκεφτω. Ειμαι τακτικος πελατης της, μια που η γνωμη των πολλών, δεν ταυτίζεται με τη δικια μου. Μου ειναι εντελώς αδυνατο να αντισταθω στη θεα αυτου του χαμογελου και στο αγγιγμα αυτου του κορμιου!!! Σιγουρα ο οποιος Δημιουργος, "τα παντα εν σοφια εποιησε"...

Ηρθε γελωντας γαργαρα στο δωματιο. Χωθηκε στην αγγαλια μου και αναζητησε το λογο της απουσιας μου. Ψέλλισα κάποιους, μου ειπε τα δικα της νεα, και πεσαμε στο κρεβάτι.
Πηρε το πιο ναζιαρικο υφος της, εκρυψε τα στήθη της με τα τρυφερα της χερια, και πηρε αμυντικη θεση απεναντι στον εισβολεα! Δυο υπεροχα λακακια σχηματίστηκαν στα χειλη της...
Οι αμυνες της κατέρρευσαν πολυ γρηγορα. Με γέλια μου παρεδιδε ενα ενα τα προγεφυρωματα της!
Φώναζε "μη" αλλα προδηλα εννοουσε "ελα"!!! Αδολα, παιχνιδιαρικα, κοριτσιστικα....
Οταν μετα απο μακρύ ταξίδι, εφτασα στο κεντρο της ηδονης της, τα γελια σταματησαν κι η ανασα της αρχισε να βγαινει αρρυθμα. Προσπαθησε να αμυνθει κοιτάζοντας το ταβανι, αλλα ηταν θεμα χρονου πια να αναζητησει με ματια ορθανοιχτα τα δικα μου, και να παραδοθει ανευ ορων!!!

Τη γυρισα μπρουμητα, να θαυμασω καθε γωνια του κορμιου της. Τέλεια σχηματισμενο κωλαρακι, ζουμερο και σφρηγιλο ταυτοχρονα. Το παραμικρο ψεγαδι δεν μπορείς να βρεις!!!
Το γελιο της ξαναηρθε γαργαρο οσο επαιζα μ αυτο Χαμόγελο

Η πρώτη σκηνη για μενα τελειωσε. Πηρε θεση για πιπα. Γονατισε διπλα μου κι αρχισε χωρις χερια ενα μανιασμενο κυνηγι. Μια τον εξαφανιζε ολον, μια τον αφηνε και ξαναορμουσε...Εκδηλη η διαθεση της να ικανοποιήσει.
Ανεβηκε πανω μου πρωτα. Μ αγγαλιασε κι αφεθηκε. Υπεροχο ταίριασμα των κορμιων μας. Ιδανικος κι ο συγχρονισμος μας. Δεν θα άντεχα πολυ. Τη γυρισα στα τέσσερα...Ονειρο!!!
Αν και δεν ειναι ακριβως το στυλ μου, πιασαμε εναν πολυ γρήγορο ρυθμο, με τις κραυγες της να μου τρυπουν ακομα τ αυτια....Τελείωσα, μ αυτην να λυγιζει τα γονατα της κι εγω να πεφτω πανω της...
Αφου πηραμε καποιες ανασες....δως του παλι να γελαει!!! Σηκωθηκε, μου εριξε ενα πεταχτο φιλι, και ξαναξαπλωσε διπλα μου κουλουριαστα...

Υπεροχη συνάντηση!!! Κατεβηκα τα σκαλοπατια του La Femme χοροπηδώντας, σιγουρα κανα δυο δεκαετιες μικροτερος :-)
Φυσικα...την παντρεύομαι!!!! Ξερει κανεις απο ποιον πρεπει να τη ζητησω??? :-D

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάρα
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2014
οι τελευταίες κριτικές σου έχουν μια πολύ θετική αύρα και μια έντονη συγγραφική γλαφυρότητα, χαίρομαι να τις διαβάζω!
11 Μαρτίου, 2014
Έρωτας Έρωτας Έρωτας Έρωτας Έρωτας Έρωτας Έρωτας Έρωτας Έρωτας Έρωτας ...

... αγαπητέ εν ... δελο αδελφέ ... ψάχνω την μαμα λαφάμω να την πείσω να μας δώσει το κορίτσι ...

... κι εγώ κουμπάρος !!!


Πάντα τέτοιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2