Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μια γυναίκα που είχα δει μόλις μια φορά σε παλιότερη τσάρκα μου και μου είχε κάνει θετική εντύπωση. Ψηλή, ξανθιά, με ωραίες καμπύλες. Pro milf με αριστοκρατικό παρουσιαστικό, πλούσιο ενισχυμένο στήθος άριστο στην αφή και την όψη. Ντυμένη με μαύρο δαντελωτό κορμάκι, με αέρα στο σαλόνι. Καμία πληροφορία για τις επιδόσεις της. Το κλασσικό Ελληνικό «δεν γαμιέτα» επικράτησε και έδωσα τα 50 ευρώ για απλό πρόγραμμα με ψυχολογία κασκαντέρ.

Πολύ σύντομα έκανε την εμφάνιση της στο δωμάτιο, όσο εγώ ακόμα έκανα ντους. Ξάπλωσε και με περίμενε. Αφού σκουπίστηκα, πήγα δίπλα της και άρχισε να με χαϊδεύει χωρίς κάποια κουβέντα στην αρχή. Έτριψε λίγο το σώμα της στο δικό μου χωρίς πολλά παιχνίδια και κάποιο άλλο προκαταρκτικό. Απελευθέρωσε το στήθος, το έφερε στο στόμα και άρχισα να το πιπιλίζω. Όπως έγραψα και στην εισαγωγή της κριτικής μου, το στήθος της είναι πλούσιο, ενισχυμένο μεν, αλλά με άριστη δουλειά απο τον πλαστικό, μιας και η αφή και η όλη εν γένει αίσθηση είναι πολύ αληθοφανής. Προσπάθησα να την φιλήσω στον λαιμό, όμως το απέφυγε διακριτικά, κάτι που με χάλασε πολύ και απέτρεψε κάθε επιπλέον διάθεση μου να ασχοληθώ μαζί της, κάτι που σε γενικές γραμμές μου αρέσει πολύ.

Με τον «μικρό Cheyenne» σε ημισκληρη κατάσταση πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε το στοματικό της. Πολύ μέτριο, χωρίς καμία ποικιλία, παρά μόνο το τυπικό ανεβοκατέβασμα του κεφαλιού της με άξονα το μόριο μου. Ρηχό, μιας και με το χέρι της κρατούσε μεγάλο μέρος της βάσης, χωρίς κάποιο παιχνίδι με την γλώσσα και καμία επαφή με την γύρω περιοχή και τα @@κια. Το επιθυμητό αποτέλεσμα ήρθε όμως και με πρωτοβουλία της ίππευσε για να ξεκινήσουμε και να τελειώσομε σε cow girl το sex, αφού η απασχόληση μου με το στήθος της, μου άρεσε πολύ, είχαμε βρει ρυθμό και δεν θέλησα να διακινδυνέψω κάτι άλλο, μιας και η συμμετοχή της περιοριζόταν σε κάποια αναληθή βογγητά.

Ως εκ θαύματος μετά το τέλος έγινε πολύ φιλική, μου έπιασε κουβέντα για την δουλεία της. Μου είπε ότι δουλεύει μόνο 12 ημέρες τον μήνα, τις υπόλοιπες πηγαίνει στην πατρίδα της την Πράγα (???), Έκανε μπάνιο, συνεχίσαμε να μιλάμε όσο ντυνόταν, μέχρι την αποχώρηση της. Ευχάριστη συνομιλήτρια μακάρι να ήταν και το ίδιο ευχάριστη παρτενέρ στο sex……

Η εμπειρία μου με την Σκάρλετ δεν θα γραφτεί με «χρυσά γράμματα» στο βιβλίο της ιστορίας μου. Ήταν μια πολύ μέτρια συνεύρεση με μια τυπική και διαδικαστική κοπέλα με μέτρια τεχνική και λίγη διάθεση. Δεν ήταν βιαστική για να είμαστε δίκαιοι, όμως περίμενα κάτι παραπάνω από μια γυναίκα με τον αέρα και (λογικά) την εμπειρία της. Δεν γνωρίζω τι συμπεριφορά θα είχε στα μεγαλύτερα προγράμματα, (με την ευκαιρία να αναφέρω, ότι κάνει φουλ πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό στα 80 και 90 αντίστοιχα), όμως στο απλό πρόγραμμα, δεν ανταποκρίθηκε στις περιστάσεις. Όλα στο παιχνίδι είναι.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Σκάρλετ, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Σκάρλετ
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2014
το αστείο είναι ότι ήμουν έτοιμος να έβγαζα εγώ χρήματα για να περάσω μαζί της,μιας και μου άρεσε στο σαλόνι και η ενέργειά της...αλλά τελικά -μάλλον-υπερίσχυσε η λογική...Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1