Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564657
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ξεκίνησα να εξετάσω ιδίοις όμασι την περίπτωση της Νίκης από Ουγγαρία χθες το απόγεμα. Ο προορισμός μου ήταν το Ντελουξ/ Ισμήνης ίδρυμα.

Παρόλη την ανακαίνιση, το μέγα μειονέκτημα των χώρων είναι ότι δεν υπάρχουν διαθέσιμοι καθρέφτες για ''επαλήθευση'' σε όλα τα δωμάτια.
Το θεωρώ μη πρέπων για τον μερακλή πορνατζή.

Μπήκα και κάθισα κατόπιν προτροπής της ευγενικής πλην τυπικής υπηρέτριας. Απέναντί μου ήταν τροφαντή ξανθιά ονόματι Βικτώρια. Την έχω πάρει στο παρελθόν με κακές εντυπώσεις διεκπεραίωσης κι επομένως είχε φάει το Χ από τα αποδυτήρια. Με ενημέρωσε η υπηρέτρια ότι εργάζεται κι άλλη κοπέλα που όμως είναι απασχολημένη στα δωμάτια πάνω. ΟΚ, λέω ένα νεράκι και θα περιμένω να τη δω.

Με το που έγινε η σύσταση με τη Βικτώρια, εκείνη σηκώθηκε από το στουλ της κι εξαφανίστηκε. Θα σταθώ λίγο εδώ διότι το θεωρώ αγένεια και μη σωστό μαρκετάρισμα. Τι σημαίνει δηλαδή ότι δεν σε επέλεξα και κόβεις λάσπη από το οπτικό πεδίο μου; Αν μείνεις όλο και κάπως θα γλυκαίνομαι να βλέπω μια ημίγυμνη ή ελαφρά ντυμένη παρουσία κι αυτό μάλλον θετικά θα λειτουργεί στο κατωδιαφραγματικό μου σύστημα, δε νομίζετε εκεί στο μαγαζάκι;
Τέλος πάντων τόσα ξέρει ο καθείς τόσα κάνει.

Κατεβαίνει λοιπόν η Νίκη από Ουγγαρία, βαριά τακουνιασμένα βήματα στη σκάλα, εμφανίζεται, λέει ένα γεια τι κάνεις και αναμένει η υπηρέτρια ενόσω απαγγέλει τα προγράμματα την απόφασή μου.

Βλέπω το κωλί που είναι σφιχτό και λόγω της τοξικοσπερματίασης που έχει επέλθει το τελευταίο 24ωρο επιλέγω να εισέλθω για δοκιμαστική βόλτα με τη νεαρή μαυρομάλλα.

Παρόλο που όλα είναι προς την άρνηση δίνω το 50άρικο και εισέρχομαι.

Αναμονή, έρχεται τώρα το ξινισμένο κομοδίνο. Βγάζει τακούνι πετώντας το ελαφρώς τσαντισμένα, μιλιά, τίποτε...πιάνει λίγο το μπούτι μου και χαϊδεύει το εργαλείο όπως θα το έκανε σε ένα αγγούρι πριν το γδάρει.

Παροτρύνω να γδυθεί τελείως και να έχει πιο χαλαρές κινήσεις γιατί με ξενερώνει, ΜΠΟΥ...τίποτε το βούρλο, εκεί, βγάζει καπότα την περνάει όπως θα έντυνε ένα κανελόνι με μπεσαμέλ και κιμά. Ξεκινάει μια παρωδία από εκείνο το σημείο που δεν έχει ταίρι.
Η πίπα ήταν του στυλ, βαράτε με κι ας κλαίω, πάνω κάτω πάνω κάτω σπαστικά με κούνημα του χεριού λες και είναι τρόμπα για να βγάλει το νερό από τη βάρκα στα γρήγορα, πνιγόμαστε ρεεεεε!!!!!

Τεσπα, λέω έλα να σε γαμήσω, στήνεται στα 4, μου λέει CREAM.
I scream, you scream, we scream for Ice Cream λέω τι εννοείς, μου πασαλείβει το εργαλείο λες και ήταν μπακλαβάς ή τουλούμπα.
Μπαίνω λίγο μέσα, αρχίζει...όχι με πονάς (είχε μπει το κεφάλι μόνο), κάνω να σμπρώξω να μπει, τραβιέται, τι παίζει λέω; Πονάω έτσι.
Καλά έλα αλλιώς.
Χέρι μπροστά να εμποδίζει τη διείσδυση, χάλια λέμε όλα μαύρα...!
Να κυττάει και σα γελάδα.

Επαναλαμβάνει το πίπα-τρόμπεξ στυλ με σκοπό να με τελειώσει, αλλά έχω ξενερώσει τόσο που μου γίνεται λαπάς το εργαλείο, της λέω, γύρνα τουλάχιστον να σε γαμήσω. Νέα ξινίλα κι ένσταση, αλλά δεν άφησα κανένα περιθώριο.
Το έχωσα, έχυσα, έφυγα και δεν είπα ούτε γεια σε καμμία ύπαρξη εκεί μέσα, μόνο έκλεισα το μάτι στον επόμενο που ανέβηκε για ραντεβού μαζί της λέγοντάς του κλάψτα από τώρα!


Μάγκες του Γερμανικού μπλοκ, Schluss λέμε, τούτη ήταν η 2η γκέλα.


Ήθελα να ήξερα τις δοκιμάζετε πριν τις βάλετε να εργαστούν στα μαγαζιά σας;

Α π α ρ ά δ ε κ τ ο ν,


Συμβουλή, μην κάνει κανείς φίλος συμπαίκτης το λάθος εδώ μέσα να δώσει 50άρικο στη Νίκη γιατί η κοπέλα αυτή δε γουστάρει αυτό που κάνει, δεν εξυπηρετεί τον άνδρα και αν η απογοήτευση είχε φάτσα και ταυτότητα θα της ταίριαζε γάντι.
Πάμε για άλλα μαγαζιά, αυτοί με χάσαν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Νίκυ
Α-Ω
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
3.665
Πόντοι:
2.777
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Dirty69

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2014
Αυτο με την τουλουμπα εγραψε φιλε!!!Μεγάλο χαμόγελο
09 Μαρτίου, 2014
πολύ ωραία περιγραφή με φαντασία και χιούμορ....και να φανταστείς ότι έβλεπα τις φωτός και τη "ζαχάρωνα"...με γλύτωσες!!+1 από μένα!
09 Μαρτίου, 2014
απαρεδεκτη ντροπη τους για την απαισια συμπεριφορα και αθλιο επιπεδο υπηρεσιων τι θα πει οτι η κοπελλα επαιρνε200ευρα την ωρα, να παει στην χωρα να δει οτι πρεπει να δουλευει πανω απο δυο βδομαδες για να τα παρει αντε να χαθουν επιτελους μαυρο σε αυτα τα μαγαζια για την πολιτικη τους και γιατι δεν ριχνουν τιμες μποικοταζ θελουν να μην παταει κανενας.+1 στην κριτικη φιλε κριμα που την πατησες και απο οτι ειδα ηταν δευτερη φορα
10 Μαρτίου, 2014
Μάγκες,εγώ την περίοδο τέλη 07,το 08 και το 09,είχα σκάσει πολλά φράγκα στην εν λόγω αλυσίδα και συγκεκριμένα στα 3 μαγαζιά,Τριγγέτα,Συγγρού 144 και Ισμήνης. Από τότε έχω ρίξει μαύρο.Τέλος τα "καλά" κορίτσια. Μόνο ξεπέτες...αυτοί χάνουν σε τελική.Τα λεφτά μας τα σκορπάμε αλλού..
16 Απριλίου, 2014
φιλε εισαι κορυφη! τετοιο γελιο ειχα καιρο να ριξω!! ευχαριστω για τις πληροφοριες! να εισαι καλα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5