Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91842
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια κοπέλα που αποτελεί μια από τις μεγάλες μου συμπάθειες και από τα στανταράκια μου είναι η Λάουρα, την οποία γνωρίζω αρκετά χρόνια από την εποχή που εργαζόταν στην προηγούμενη αλυσίδα...Έχουμε συναντηθεί κάμποσες φορές πάντα με θετικές εντυπώσεις....Έτσι και χθες, ενώ η Σαββατιάτικη βόλτα έτεινε να αποβεί άκαρπη, το πέρασμά μου από το συγκεκριμένο μαγαζί, μου έδωσε μια διέξοδο...Επιλογή προγράμματος 80 ευρώ για ελεύθερο στοματικό με την ξανθιά κούκλα και πέρασμα στο δωμάτιο...Ωραίο δωμάτιο, με απαλό, ερωτικό φωτισμό, διπλό κρεβάτι, με δερμάτινη πλάτη, ντουζιέρα και σφραγισμένη πετσετούλα...Η Λάουρα είναι ψηλή, ξανθιά, με πανέμορφο πρόσωπο με πολύ εκφραστικά μάτια, φυσικό στήθος, 2άρι, και καλλίγραμμο κορμί με ωραία περιφέρεια...

Ήρθε στο δωμάτιο σχετικά σύντομα, συζητήσαμε για αρκετή ώρα, είπαμε τα νέα μας και σιγά σιγά ξεκινήσαμε...Συμπαθητικά προκαταρτικά, με φιλιά σε όλο το κορμί, γλειψίματα κλπ...Μιας και ξέρει τα γούστα μου, επιδόθηκε σε μια ολιγόλεπτη footjob, απαλή σε ένταση και μέτριας ερωτικής ανταπόκρισης από το πέος μου μιας και ήταν λίγο τυπική...Το στοματικό της καλό, γρήγορο σε ρυθμό με πολύ, μα πάρα πολύ σάλιο, ενώ δεν παρέλειψε να περιποιηθεί και τα @@, με μπόλικο καραμέλωμα, σάλιωμα, φτύσιμο και ρούφηγμα κάτι που μου ανέβασε αρκετά τη διάθεση...Αυτή τη φορά δεν με άφησε να την περιποιηθώ εγώ στην ευαίσθητη περιοχή της, σε αντίθεση με άλλες φορές κάτι που λίγο με ξενέρωσε...

Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα σε cowgirl σε απαλούς και ήρεμους ρυθμούς, με κάπως μηχανικό ανεβοκατέβασμα...Μόνη της παίρνει την πρωτοβουλία μετά από λίγα λεπτά και γυρνάει σε reverse cowgirl, με συνέχεια στους ίδιους ρυθμούς ενώ η ανταπόκρισή της ήταν σε ικανοποιητικά επίπεδα. Ωραίο το θέαμα σε αυτή τη στάση έχοντας την ευκαιρία να απολαύσω την περιφέρειά της...Τελευταία στάση ιεραποστολικά σε 2-3 παραλλαγές με μπόλικη οπτική επαφή κάτι που με τη Λάουρα είναι must αφού διαθέτει όμορφο πρόσωπο και μετά από λίγα λεπτά και αρκετά δυνατό σφυροκόπημα με ενωμένα τα πόδια της ένιωσα το τέλος να πλησιάζει κάτι που έγινε μένοντας μέσα της για λίγα δευτερόλεπτα...

Μια όμορφη συνάντηση με τη Λάουρα για το Σαββατόβραδο μου, χωρίς εξάρσεις και μεγάλες συγκινήσεις, αλλά είναι μια τίμια επιλογή και ξέρει πως να επιτύχει το επιθυμητό αποτέλεσμα και να φύγεις ικανοποιημένος....

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού