Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι φωτό σε σχέση με την πραγματικότητα έχουν μια επεξεργασία σε πρόσωπο και κορμί αλλά βρίσκονται σε αποδεκτό επίπεδο.Μοντελέ σωματότυπος ύψους 180- με μικρομεσαίο στήθος,νορμάλ κώλο και μακρύ πόδι.Κανά λέιζερ σε κάποια σημεία το κορμί της το σηκώνει πάντως.Σίγουρα όμως όταν βολτάρει τραβάει τα βλέμματα λόγω κορμοστασιάς,ύψους και περπατήματος. Χαμόγελο
Ωραία προκαταρκτικά με γλειψίματα στο σώμα,αισθησιακά φιλιά και με παιχνιδιάρικη διάθεση.Καλό στοματικό με παίξιμο γλώσσας στο κεφάλι,αλλαγές ρυθμού,ενώ το χέρι το δούλευε είτε στον κορμό είτε στα @@.Εαν τον έπαιρνε όλο μέσα και έριχνε και κανά βλέμμα θα την άφηνα να με τελειώσει όπως ήμουν.Όταν της το γύρισα στο πιο έντονο και σε mouthfuck δεν μάσησε καθόλου και όταν σταματούσα εγώ συνέχιζε αυτή στον ίδιο ρυθμό.
Στο ιεραποστολικό δεν με ενθουσίασε αλλά σε όλες τις υπόλοιπες στάσεις η συμμετοχή της ήταν καλή εως πολύ καλή.Δαχτυλοσκόπηση και σε μουνί και σε κώλο.Στα 4 να μου πιάνει τα @@ τόσο ώστε να γουστάρω ακόμα πιο πολύ όπως και όταν την είχα απο πάνω να αλλάζουμε την πρωτοβουλία πότε εγώ πότε αυτή και απο χαμηλούς σε δυνατούς ρυθμούς και αντίστροφα.Να στηρίζεται στις πατούσες της,να μου κλειδώνει τα πόδια της στον κορμό μου και να αρχίζει καθίσματα με καυλωτικούς μορφασμούς και φιλιά.Πολύ σωστή!
Ενώ όταν την είχα κλειδώσει εγώ,έχοντας την να μου γλείφει τα @@ χωρίς να σταματάει,η καύλα βάρεσε ταβάνι και άδειασα ότι είχα και δεν είχα.
Το πολύ μεγαλό συν της για εμένα δεν είναι ούτε η εμφάνιση ούτε η συμμετοχή της τα οποία και τα δυο μια χαρά είναι αλλά η συμπεριφορά της...η οποία ξεχωρίζει.Συμπεριφορά πάρα πολύ σωστή.Ευγενέστατη,χαμογελαστή και πολύ προσγειωμένη.Δεν παραπονέθηκε για τίποτα,δούλεψε με πολύ διάθεση να με ευχαριστήσει και πλήρωσα στο τέλος.Τα αγγλικά τα μιλάει άνετα και η κουβέντα γίνεται ευχάριστα αφού και ξύπνια είναι και πολύ καλή συνομιλήτρια. Χαμόγελο
Την επανάληψη στο μέλλον θα την κάνω αλλά θα είναι μονόωρη γιατί τα 350 που χρεώνει στο δίωρο την θεωρώ λάθος τιμή όταν για την πρώτη ώρα χρεώνει 170 αλλά αυτά είναι δικά μου κολλήματα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού