Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 557 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ανκα που πηρα νωρις νωρις σημερα το πρωι ειναι μια παρα πολυ ομορφη Πολωνεζα, ψηλη με μακρυ μαυρο μαλλι και μοντελε κορμακι. Ειναι κοπελα που δε χρειαζεται να προσπαθησει πολυ στο σεξ αφου με τοση ομορφια δε χρειαζεται. Οταν ομως εσυ γαμας πουτανες πανω απο 20 χρονια και εχεις ζησει τις εποχες της αρχης της δεκαετιας του 90 με τις πρωτες Ρωσσιδες.... θες ενα τετοιο μωρο να κατσει και γαμηθει οπως πρεπει. Πιπα με προφυλακτικο κοντρα στη συνηθεια του σπιτιου συμπαθητικη, της λεω θα σου δωσω 10 ευρω αν το παρεις ολο στο στομα, δε μπορεσε... στα του σεξ μονο απο πανω οταν ανεβηκε καταφερα να γαμησω λιγο με βαθεια γεμισματα και φανηκε να γουσταρει κιολας οταν της εκοψα το μηχανικο της στυλ και ανελαβα δραση εγω. Ιεραποστολικο ποναγε ??? πισοκολλητο ουτε κατα διανοια να αντεξει λιγο σφυροκοπημα, την ξαπλωσα με την κοιλια κατω οπου δε γινοτανε ενω εχυνα να μην της το βαλω ολο μεσα, και της γυρισανε τα ματια. Την ρωτησα γιατι πονας ετσι? ουτε τεραστιο τον εχω ουτε αγρια σε πηρα, μηπως κανεις πολλες βαρδυες σερι? Μου λεει οχι απλα ντεν εχω συνηθισει ακομα και ειναι και μεγκαλος και λιγο παει ετσι... ( το εργαλειο εχει ελαφρα κλιση αριστερα...)Οποτε συμπερανα οτι θελει δουλεια ακομα η κοπελα, κατι σαν το Σαμαρη που εχει ταλεντο αλλα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Άνκα
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2014
κατι σαν το Σαμαρη που εχει ταλεντο αλλα...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Η
ηδονοβλεψίας
05 Μαΐου, 2014
Έτσι δώσε πόνο στις ψώλες, ωτορινολαρυγγολόγε μου!
+1!
BO
Bill OldKostas
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2