Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κανονικα δε θα παιρνουσα με τη Φλωρη γιατι τα πετιτ και μικροκαμωμενα κοντοπουτανακια δεν ειναι το στυλ μου. Αλλα απο τη μια το προσωπακι της και το υφος "θα κανω οτι μπορω να περασεις καλα" απο την αλλη οτι την Αλεξανδρα που ηταν μαζι της την ειχα παρει απεναντι πριν 2-3 μερες και φαινοτανε να σκυλοβαριεται συν τοις αλλοις και απο την παραλλη οτι βιαζομουνα και δεν ειχα ωρα για βολτα, με κανανε να περασω. Μπηκα στο δωματιο με την ενοχή οτι εγω στο 1.86 με 113κιλα (μυες πιο πολυ) 42 χρονων με ενα συμμετρικο με τα παραπανω εργαλειο, θα παστωσω ενα κοριτσακι 22 χρονων 1.60 και 50 κιλα το πολυ... Μεχρι που μπηκε η κοπελα και με πετυχαινει να γυρναω απο το νιπτηρα, στηνεται στα 4 και περιμενει. Ανταποκρινομαι με κλειτοριδολειχεια και χαιδεμα αφου δακτυλο δεν δεχοτανε. Καυλωνω τρελλά - εδω να πω οτι το NETRA εχει ανεβασει πολυ την ευκολια της στυσης και την ποιοτητα αυτης ανεξαρτητου περιβαλλοντος ή άγχους - και η κοπελα στα 4 οπως ηταν ερχεται φατσα με το πεος μου. Και τοτε αναστεναξα αφου η ακα πιπα της ειναι εξαιρετικη. Επεσα μεσα οτι το ειδε σαν προκληση να καταφερει να με ευχαριστησει (Δαυιδ εναντιον ΓολιαΘ) και προσπαθουσε να χωρεσει ολο το εργαλειο μου στο στοματακι της. Ματαια, αλλα και μονο που ενιωθα το λαρυγγακι της να προσπαθει να ανοιξει για να κατεβασει μεσα το πουτσοκεφαλο...οχι μια φορα αλλα οποτε της ζητουσα να κανει ακομα μια προσπαθεια...εγω ταξιδευα σε πελαγη απολυτης ηδονης. Απιστευτη υπακοη, το μαθημα deepthroat θα εχει σιγουρα συνεχεια. Περασμα καποτας καβαλαει απο πανω με μενα να της μιλαω και σε 5 λεπτα εχυσε το μωρακι. Απο κει και περα τι να σας λεω, τη πηδαγα οπως ηθελα και το τελος ηρθε με απιστευτη πιπα παλι οπου αφου ειχα χυσει και τα καταπιε συνεχιζε με το χερι να μαλαζει το πουτσο μου για να δει κι αλλο σπερμα να βγαινει... Κριμα που φευγω Λονδινο για 10 μερες...θα μου λειψει το μωρο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Φλώρη
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού