Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161787
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας διαβάσει αρκετά θετικά σχόλια στο forum και έχοντας όρεξη για milf, πήγα τις προάλλες στο La Femme με σκοπό να πετύχω τη Τζαστίν. Ευτυχώς ήμουν τυχερός (από τότε που σταμάτησαν οι τακτικές ενημερώσεις για το πρόγραμμα από το thread του μαγαζιού δεν ξέρεις τι θα πετύχεις, αυτό μπορεί να σε αποτρέψει από το να περάσεις κιόλας). Χαμογελαστή και ευδιάθετη στο σαλόνι, έδωσα τα 40 € για χαλαρό και σύντομα ήρθε στο δωμάτιο. Από τις υπόλοιπες τιμές, θυμάμαι 30 € το απλό, 50 γυμνό/γλείψιμο, και αν θυμάμαι καλά 120 τζακούζι.
Η καλή της διάθεση την ακολούθησε και μέσα στο δωμάτιο, πήγε κατευθείαν στο κρεβάτι και αφού με έβαλε να ξαπλώσω, ξάπλωσε και αυτή επάνω μου και άρχισε να μου τρίβεται παντού. Συμπλήρωνε το σκηνικό και η θέα στον καθρέπτη του ταβανιού, οπότε δεν άργησε να απογειωθεί ο Ιπτάμενος Ολλανδός Γλώσσα Πέρασμα προφυλακτικού και πίπα, όχι μεγάλη σε διάρκεια αλλά αρκετά καλή τεχνικά με μικρή περιποίηση και της κάτωθεν περιοχής. Ξεκίνημα με ιεραποστολικό, όπου υπήρξαν κάποιες απόπειρες για καυλόλογα από την πλευρά της, και συνέχεια με πισωκολλητό, όπου μου έκανε μπανιστήρι Γλώσσα το τατουάζ που έχει πίσω χαμηλά στη μέση: ένα τρίγωνο μάτι, σαν αυτό που υπάρχει στο χαρτονόμισμα του δολαρίου (το μάτι του παντεπόπτη Θεού, μετεξέλιξη του ματιού του θεού Ώρου από την αρχαία αιγυπτιακή μυθολογία). Με θέα την κωλάρα της στα τέσσερα τελείωσα. Δε βιάστηκε να φύγει, μείναμε ξαπλωμένοι λίγα λεπτά συζητώντας για την πατρίδα της, την Ολλανδία. Τα χαρακτηριστικά του προσώπου της δεν αφήνουν πολλά περιθώρια αμφισβήτησης για το ότι είναι όντως από εκεί.
Συνολικά θα έλεγα ότι ήταν μια αρκετά καλή κατάθεση και θα ξαναπήγαινα άνετα. Φεύγοντας, την είδα στην κουζίνα με μπουρνούζι και γυαλιά και μπορώ να πω ότι ήταν ακόμη πιο καύλα από πριν!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζαστίν
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2014
Μηπως λες για το ματι των Μασονων? Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1