Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 43 10
Call-Girls 140952
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο αρκετο καιρο που την εψαχνα την βρησκω και κλεινω ραντεβου σε χοτελι του κεντρου δικιας μου επιλογης χωρις να διαμαρτηρηθει,αντιθετος μαλιστα.
Ηρθε στην ωρα της εγγλεζος θα ελεγα.
Απο εμφανιση ισχυουν οτι εχουν πει οι παρακατω,και ηλικια κοντα στα 40, 37 μου ειπε.
Στα του αγωνα δεν λεει οχι σε τιποτα αλλα ολα μηχανικα,φιλι στο στομα για γελια με κλειστο το στομα και την γλωσσα εξω.
Πιπα μονοτονη παπαργια γλειφει ελαφρος,τελειωμα στο στομα και φτησιμο στο μπανιο με γαργαρες με νερο.
Σεχ σε διαφορες στασης καλα στησιματα αλλα μουγκριζει σαν γελαδαΜεγάλο χαμόγελο.δεν παιρνει πρωτοβουλιες και πρεπει να την καθοδηγης χημεια μεταξυ μας δεν υπηρχε και αυτο με χαλασε.Το κινητο χτυπουσε σηνεχεια στην δονηση χωρις να το σηκωσει μονο στα διαληματα το σηκωσε μια δυο φορες.
Καθαριοτητα καλη χωρις οσμες το μουνι καθαρο αγευστο αν και θα ηθελα λιγο γευσηΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο απο λαδια που λενε παρακατω δεν υπηχαν πουθενα ουτε καποιο αρωμα,δυο γυροι πρωτος τελειωμα στο στομα δευτερος βυζια και προσωπο,δαχτηλισμα και στις δυο τρυπες χωρις να πει τιποτα.
Διαρκεια 2 ωρες ακριβως θα καθοταν λιγο ακομα ειπε αλλα ειχε αλλο ραντεβου.
Γενικα θα ελεγα οχι τιποτα το ιδιαιτερο εξου και ο τιτλος ψιχρη επαγγελματιας θα ελεγα αλλα 80 E για δυο ωρες καλα ειναι βεβαια κατ εμε δεν αξιζει παραπανω αλλα ουτε παρακατω για μια φορα καλη ειναι.
Τωρα οσο για τον τυπο απο κατω δεν ξερω τι να πω εγω εκλεισα ραντεβου μια μερα πριν που ειπε οκ την ωρα που ηθελα και μου λεει παρε με αυριο να μου πεις χοτελ και αριθμο δωματιου οπως και εγινε χωρις κανενα προβλημα αυτα.Ελπιζω να βοηθησα καλο βραδυ και καλα γαμισια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 15, 2014
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2014
Έφαγε το κράξιμο και μαζεύτηκε λίγο.Για πόσο όμως;
13 Μαρτίου, 2014
Καλημερα συναγωνιστες! Να υποθεσω οτι η συγκεκριμενη κοπελα ειναι κατι σαν την SARA JAY?Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
13 Μαρτίου, 2014
παρακαλείται ο συγγραφεας της κριτικης να απαντησει στον pigasos123 και σ εμενα που εχω την ιδια ερωτηση!
15 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δε μοιαζει φιλε με την sarah jay οχι
26 Ιουλίου, 2014
Παιδιά καλησπερα.... Το τηλ που μπορω να την βρω
(Updated: 28 Ιουλίου, 2014) 27 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εδώ το έχει:

http://www.greekads.eu/index.php?action=showad&ad=6658&pg=1&spacename=%C5%CB%CB%C1%C4%C1®ion=0&state=0&city=0&area=0&cat=5&subcat=53

κι εδώ:
http://personals.freelist.gr/ad.php?adId=125672-6&cityId=2&subcatId=65
27 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε αν το πάρεις στείλτα και σεμένα γιατι το ψαχνω καιρο... Σε ευχαρι
15 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι καμια σχεση με sara jay
15 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και με πιας το σωματοτυπο μιαζηΧμμμ;
22 Αυγούστου, 2014
Τι να σου πω καμια σχέση με την φωτο που εχει εχει αδυνατίσει
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10