Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο τιτλος τα λεει ολα και παραπεμπει στο παρακατω βιντεακι, η οποια φραση μου ηρθε σαν αντιλαλος μεσα στο μυαλο μου, μωλις η Γαληνη, εβγαλε και αποκαλυψε τα βυζια της...
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=sa7hvJCa864#t=69

Πηγα καρφι στην Γαληνη, οι φωτογραφιες τις και η κριτικη του Hagem, δεν μου δινανε επιλογη να ψαξω αλλου, με το που βγηκε η Γαληνη, ομολογω οτι περημενα να δω αλλη κοπελα, ποιο μπαστυ και ποιο γεματουλα, αλλα αντι αυτου αντικρυσα μια μινιον κοπελιτσα μεσα σε ενα ολοσωμο κορμακι το οποιο υποσχοταν πολλα μεσα του...σκεπτομενος τι να πληρωσω, 40€ απλο.??? 50€ ισπανικο και τελειωμα στα στηθια της κοπελας.??? ή 60€ ακαποτο ή γλυψιμο.??? Χμμμ; τα εβαλα κατω και δεν μου βγενανε, ηθελα να φαω και σουβλακια μετα Μεγάλο χαμόγελο οποτε πηρα ενα απλο 40αρι. Το δωματιο δεν θελει σχολια, 2 πετσετουλες 2 μεγεθων οπως παντα και ζεστο νερο στη μπανιερα που χρησημοποιησα φευγοντας.

Μπενοντας η Γαληνη μεσα στο δωματιο, την περημενα στα ορθια οπου ειχαμε την σχετικη γνωριμη με ολιγο μπαλαμουτι, μαυρομαλα, με σχετικα ομορφο προσωπακι, ψιλοσκυλε θα ελεγα, Ελληνικα πολυ καλα, μιας και εχει χρονια λεει στο Ελλαδισταν, καταγωγη Βουλγαριας, αδυνατο κορμακι, μικρο σχετικα κωλαρακι, το σοκ οπως προειπα και στον προλογο, ηταν οταν εβγαλε το κορμακι που φορουσε και αποκαλυψε τις βυζαρες τις, Μαλακα....τι βυζια ειναι αυτα.????? Γλώσσα απορουσα πως ενα τετοιο πετιτ κοριτσακι κουβαλαει πανω της τετοιο οπλοστασιο..???Χμμμ; γιαφκα λεμε.!!! Μπωρω να πω οτι με αφησε να παιξω απλετα με το στηθος της χωρις να δυσανασχετησει, δεν τα χωρταινα με τιποτα, αναλογη εικονα ειναι και το υπεροχο στενο μουνακι της, ανοιγε καθως χωριζε τα ποδαρακια της σαν πορτες παραδεισου, εκει σκεφτηκα οτι αξιζει στο μελον το 60αρι για μουνοληχεια...προκαταρτικα πριν περασει την καποτα αλα καλτσα ειχαμε και στο κρεβατι φυσικα, η πιπα της τιποτα το ιδιαιτερο ομως, καραμελωμα ουτε λογος, το ματσακι ξεκινησε καβαλωντας με αργα και καυλωτικα, αλλα χωρις να εχει καλο ελενχο, τα βυζια της σε αυτη την θεση ειναι ενα ποιημα, απλα δεν υπαρχουν λεξεις να περιγραψω αυτη την εικονα....το γυρησαμε γρηγορα στα 4αρα, κωλαρακι μικρο και η θεα στον καθρευτη τα βυζια της να γδερνουνε το στρωμα θεικη...σημετοχη ελαχιστη απο μερους της με απλες φωνουλες, ...βυζια βυζια βυζια...αλαγη ιεραποστολικα, οπου αυτα χαθηκανε, απλωσανε αριστερα δεξια, αλλα ερχοντουσαν στην θεση τους με ελαφρια προσπαθεια, με βοηθουσε και αυτη ποιανοντας τα και ενωνοντας τα, δαγκωνε τα χειλια της, φιλακια στο λαιμουδακι, αλλα για στομα δυσκολα μιας και οταν πλισιαζα το λαιμο της εγερνε το κεφαλι της νωμιζοντας οτι παω για το στομα της...εκει ζοριστικα λιγακι να φτασω στο τελος, κοιταξα κατω στο μουνακι της και τελειωσα με αυτη την εικονα...η Γαληνη δεν βιαστηκε να αποχωρησει απο το δωματιο, κατσαμε λιγακι στο κρεβατι συζητοντας και χαιδευοντας ο ενας τον αλλον και αποχωρησε απο το δωματιο, αφου πρωτα χρησημοποισε τα μωρομαντυλα που υπηρχαν στο ραφακι....

Γενικη εικονα της υποθεσης θετικη, αν και μου αφησε αναμεικτα συναισθηματα ως προς την ολη συμπεριφορα της κοπελας, μια ψυχραδα την εβγαλε θα πω, την δουλεια της ομως την εκανε καλα για απλο προγραμμα, για τον χρονο δεν εδειξε να την επειρεαζει μιας και εκατσε αρκετα στο δωματιο, θα μπορουσε να το παιξει και καλυτερα, αλλα μπροστα σε ενα τετοιο ζευγαρι βυζια, τα οποια σπανιζουν στην μπουρδελιαρα Σαλονικη, φανταζουν ολα ομορφα... αν γινει στανταρακι μου.??? δυσκολα, αν και μια 2η εκτιμηση ισως με πεισει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.149
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού