Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 143 10
Sex Studio 283596
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεταμεσονύκτια εξόρμηση στο εν λόγω κατάστημα,εύκολη εύρεση πάρκινγκ λόγω το προχωρημένο της ώρας και πιθανόν λόγω βροχής.Ανέβηκα τα σκαλιά χτύπησα το κουδούνι και μου άνοιξε ο κύριος της υποδοχής πελατών.Ήρθε η Ιβάνα,ψηλή μελαχρινή με ωραίο αληθινό χαμόγελο και πολύ καλό κορμί που είναι του γούστου μου.Έδωσα το αντίτιμο του φουλ προγράμματος και πέρασα μέσα στο δωμάτιο.Χαμόγελο

Το δωμάτιο εξοπλισμένο με ντούζ και ένα νιπτήρα,πετσέτα σφραγισμένη και τηλεόραση η οποία έπαιζε πορνογραφικές ταινίες.Το σπίτι γενικά με την αίσθηση του παλιού αλλά για την συγκεκριμένη χρήση είναι νομίζω μια χαρά,έχει λίγο την αίσθηση του κλασσικού οίκου ανοχής και είναι πιο cult.

Η Ιβάνα αρκετά πρόσχαρη,ομιλητική,χαμογελαστή με πολύ διάθεση μου πρόσφερε ένα χαλαρό μασάζ και έπειτα δέχθηκε γλύψιμο στο κορμί της πράγμα που το απολάμβανε.Στην συνέχεια ανταπέδωσε το γλείψιμο με απίστευτη μαεστρία και με τρόπο που έδειξε ότι το γούσταρε πράγμα το οποίο και παραδέχθηκε μετά,χωρίς να κουράζετε χωρίς να βιάζετε με μαεστρία το έκανε επειδή το ήθελε και επί μεγάλο χρονικό διάστημα.Εν συνεχεία περάσαμε στο sex όπου ανέβηκε από πάνω και για αρκετά λεπτά με πολύ διάθεση και γλείψιμο ήρθε το τέλος με απόλυτη εκτόνωση και ευχαρίστηση.Μιλήσαμε για λίγο και με αποχαιρέτησε με σταυρωτά φιλία.

Εις το επανιδείν λοιπόν !!! Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Ιβάνα
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
1.783
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού