Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Μασατζίδικα 114425
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εχοντας διαβασει διαφορα στο φορουμ για τη Μαρινα κι αφου βρεθηκα στην περιοχη ειπα να ανεβω να δω και με τα ματια μου τι παιζει.πρωτη φορα λοιπον στο μαγαζι αυτο,περιποιημενο δε λεω,με μεγαλα δωματια,αλλα και με τις ελλειψεις του,οπως το οτι δεν εχει ντουζιερες στα δωματια,αλλα εχει ενα κοινο μπανιο για ολους.αρκετα καθαρο ομως.παντοφλες κι αυτες κοινες και πετσετα ασφραγιστη.παρουσιαση των κορασιδων με τα ρουχα τους τα κανονικα κι οχι με αυτα της δουλειας,αφου μαλλον ειχα παει νωρις και οντως η Μαρινα για μενα ηταν η καλυτερη και εμφανισιακα και σωματικα.την επιλεγω λοιπον και αφου τη ρωταω αν κανει καποια πραγματα που θελω κι απανταει θετικα προχωραω στο παρασυνθημα.
η Μαρινα ειναι απο την Ουκρανια λοιπον κι αυτο φαινεται πολυ καθαρα στο προσωπο της,εχει δηλ αυτα τα ρωσοουκρανικα χαρακτηριστικα,ψηλη κοπελλα γυρω στο 175,ομορφη θα την ελεγα,με αδυνατο προς κανονικο σωμα αλλα μικρο σχετικα στηθος.αν ειχε λιγο μεγαλυτερο θα της χαριζε περισσοτερο.

ντουζακι λοιπον για φρεσκαρισμα και ξανα πισω στο δωματιο οπου ξαπλωνω και περιμενω την κοπελλα.σε λιγο ερχεται ντυμενη τωρα πιο ελαφρια και φορωντας αυτο το καλσον μεχρι τα μπουτια που πολυ το γουσταρω στις γυναικες.αφαιρει κι αυτο το ελαφρυ ρουχο που φορουσε απο πανω και μενει με το στριγκακι,το καλσον και το σουτιεν.
ερωτηση για το τι μασαζ θελω και αφου λεω μετριας δυναμης,ξεκιναει απο τα ποδια και γρηγορα καταλαβαινω πως το κατεχει.στα ποδια δεν εμεινε πολυ και σε λιγο ανεβαινει και καθεται πανω μου κι αρχιζει το μασαζ στη μεση και στην πλατη.χρησιμοποιει τοσο τα χερια οσο και τους πηχεις και τους αγκωνες ακομα.μπορω να πω οτι κανει πολυ καλο μασαζ και σε ολη τη διαρκεια(20 λεπτα περιπου)ειχαμε χαλαρη κουβεντα και πλακιτσα για διαφορα θεματα.οταν αρχισε τα φιλια και τα χαιδεματα τα απαλα γυριζω ανασκελα για το δευτερο μερος του προγραμματος.με φιλια στο στομα (εδω θα σταθω και θα πω οτι καπνιζει γιατι υπηρχε μια ελαφρια οσμη καπνου στο στομα) και στο στηθος αρχιζει και κατεβαινει χαμηλα και ξεκιναει με handjob και γλυψιμο στα @@@ιδια και τοτε παραδοθηκα σε 3 λεπτα.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
αφου με σκουπισε με το υγρο μαντηλακι και καταλαβε γιατι ειχα ζητησει το διπιττο απο την αρχη,ξεκινησε πιο χαλαρα τωρα την πιπα.η πιπα της αργη,υγρη με πολυ καλο καραμελλωμα και της γυρω περιοχης και για περισσοτερη ωρα τωρα ηταν κατι που με εξεπληξε ευχαριστα και ανετα την κατατασσω στο top 5 της καριερας μου.
περασμα προφυλακτικου κι αρχη του αγωνα πανω στο μασαζοκρεββατο με cow.ακουγοταν πολυ το γαμημενο ομως κι ετσι της λεω να αλλαξουμε και την τοποθετω στην ακρη του κρεββατιου,με τις πατουσες της στο στηθος μου και μπαινω μεσα της κι αρχιζω με αργο τεμπο τον αγωνα,με διαλειμματα για γλωσσοφιλα,τριψιμο του πουτσου μου στο ξυρισμενο μουνι της και βυζαγμα του στηθους της.γιατι να ειναι μικρο γμτ Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
η συμμετοχη της πολυ καλη και της λεω γυρνα κι αλλιως τωρα.γυριζει και ξαπλωνει με το στηθος της πανω στο κρεββατι για πισωκολλητο.ζοριστηκα λιγο να μπω μεσα της γιατι ειναι και ψηλη,ηταν και το κρεββατι ψηλο κι αφου τα καταφερα αρχισα το γρηγορο σφυροκοπημα,στο οποιο ανταποκριθηκε αψογα κι ετσι με βρηκε το τελος μεσα της.
φιλια μετα,λιγο σοσιαλ και πλακα παλι για λιγο και ξανα για ντουζ.

τελικα λοιπον η δοκιμη μου βγηκε σε καλο γιατι περασα πολυ καλα κι αποκτησα καινουργιο στανταρακι θα ελεγα γιατι θα την ξαναδω σιγουρα αφου ταιριαξε η χημεια μας.μονο αρνητικο για μενα,οντας μη καπνιστης,η γευση της στο φιλι,αλλα πιστευω οτι ειναι κατι που ξεπερνιεται ευκολα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2014
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.900
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού