Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198291
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Πρωτομηνιά βροχερή και αθλητική η 1η Μαρτίου αποδείχθηκε, με ωραίες στιγμές με την παρέα παίζοντας μπάλα υπό συνεχή βροχή...Φυσικά μια τόσο όμορφη μέρα δεν θα μπορούσε να μην έχει και την ανάλογη κατάληξη...Έτσι συντροφιά με τον cheyenne και τον px75, με τη βροχή να πέφτει αμείωτα, βρεθήκαμε κατά τη 1:00 τα ξημερώματα στο Χμπαρ, για να συμμετέχουμε και εμείς στο μασκέ πάρτυ του μαγαζιού...Φαίνεται όμως ότι κάτι το τριήμερο, κάτι η βροχή λειτούργησαν ελαφρώς αποτρεπτικά για τη μαζική συμμετοχή του κόσμου...Έτσι με σχετική άνεση βρήκαμε να κάτσουμε, εξυπηρετηθήκαμε άμεσα και αρχίσαμε να παρατηρούμε τις κορασίδες οι οποίες ήταν ντυμένες με διάφορες στολές...

Εγώ "εγκατέλειψα" για λίγο την παρέα και πήγα και έκατσα απόμερα σε έναν πάγκο, ώστε να μπορέσω να γίνω "στόχος" ευκολότερα για κάποια κορασίδα, κάτι που έγινε σε κλάσματα δευτερολέπτου....Είδα να μου κάνει μια κυκλωτική κίνηση μια μελαχρινή κοπέλα και να με πλησιάζει με νάζι...Το όνομά της Μαρία, 20 χρόνων,Ελληνίδα(πραγματική όχι γιαλαντζί), ωραίο πρόσωπο και καλλίγραμμο κορμί, με ωραίο στήθος 2άρι...Άρχισε να χορεύει αισθησιακά μπροστά μου, να μου τρίβεται, ενώ ανασήκωνε το κοντό της φορεματάκι ώστε να μπορώ να δω το καλοσχηματισμένο κωλαράκι της με το στρινγκ της...Άρπαξε τα χέρια μου και τα τοποθέτησε αρχικά στα οπίσθια της και στη συνέχεια στο στήθος της...Η ανταπόκρισή μου, σχεδόν ακαριαία μιας και το θέαμα με ικανοποιούσε απόλυτα, οπότε με συνοπτικές διαδικασίες ανεβήκαμε στον επάνω όροφο...Επιλογή προγράμματος 70 ευρώ για στάση 69...

Ελεύθερο δωμάτιο υπήρχε, μπήκαμε ταυτόχρονα και μπήκα για ντουζάκι στην ευρύχωρη ντουζιέρα που θα χωρούσε μέσα και ολόκληρη ποδοσφαιρική ομάδα...Βγαίνοντας από το μπάνιο, είδα τη Μαρία εντελώς γυμνή, με ανοιχτά τα πόδια της να παίζει με το αιδοίο της και να με κοιτάει προκλητικά...Έχοντας "ανάψει" από πριν, κατευθείαν έπεσα στα γόνατα και άρχισα να περιποιούμαι το καλοσχηματισμένο και πεντακάθαρο αιδοίο της για αρκετά λεπτά με εκείνη να αναστενάζει και να μου μιλάει συνεχώς ερεθιστικά...Κάποια περάσματα και από το στήθος της με τις όμορφες ρώγες, ενώ ανταποκρίθηκε και στα φιλιά μου στο στόμα χωρίς να δυσανασχετήσει...Σειρά για το δικό της στοματικό, πέρασμα προφυλακτικού και σε ελαφρώς πλαγιαστή στάση ξεκίνησε την περιποίηση του μορίου μου. Πολύ έντονος ρυθμός, γρήγορα ανεβοκατεβάσματα και αρκετό χέρι...ήμουν τρομερά φτιαγμένος, οπότε δεν ήθελα και παραπάνω και ούτε είχα διάθεση να της κάνω υποδείξεις για να το φτιάξει...Οπότε περάσαμε στο επόμενο στάδιο...

Πρώτη στάση ιεραποστολικά, με πολύ καλή εφαρμογή κατά τη διείσδυση, μπήκα αργά μέσα της και σταδιακά ανέβηκαν οι ρυθμοί...Η ανταπόκρισή της σε καλά πλαίσια, είχε πλούσιο ρεπερτόριο στο λεξιλόγιο που χρησιμοποιούσε, κυρίως από τον pse τομέα ενώ δεν παρέλειπε να μου ρίχνει και φιλιά κάθε τόσο....Αλλαγή σε cowgirl για λίγο με βαθιά καθίσματα, αλλά γρήγορα αλλάξαμε μιας και δε τη βόλευε ιδιαίτερα αυτή η στάση όπως μου είπε, οπότε τα 4 ήταν ο επόμενος σταθμός μας. Στην αρχή με ανοιχτά τα πόδια, γύρω από τα δικά μου και στη συνέχεια κλειστά κάτω από τα @@ μου, αυξήθηκε κατακόρυφα η ηδονή και η ένταση με δυνατό σφυροκόπημα και εκείνη να μου λέει "ομορφιές" που είχα καιρό να ακούσω....Ξανά σε ιεραποστολικό, με τα πόδια της ενωμένα μπροστά μου για να περιποιηθώ και τα όμορφα πατουσάκια της και στη συνέχεια πλαγιαστά εκείνη και εμένα στα γόνατα σε γρήγορους ρυθμούς...Δεν ήθελα να αλλάξουμε στάση και έτσι το τέλος με βρήκε μετά από λίγο μέσα της, ανταλλάσσοντας παράλληλα και ωραία και ζεστά φιλιά και δεν με άφησε να βγω από μέσα της, μέχρι να νιώσει ότι με είχε "στραγγίξει"...

Εξαιρετική περίπτωση η Μαρία αποδείχθηκε, με ταμπεραμέντο, με αισθησιασμό αλλά και με ερωτισμό...Ρίσκαρα μαζί της, μιας και δεν υπήρχε κάποια πληροφορία για αυτήν, αλλά αυτό που μου "έβγαλε" εξ αρχής ήταν τελικά και αυτό που ανέμενα να πάρω...Στο δωμάτιο τα έδωσε όλα, με αληθοφάνεια, με προσοχή σε μένα και στις απαιτήσεις μου, είχε χιούμορ και με έκανε να περάσω πολύ όμορφα...Από ότι μου είπε θα εργάζεται μόνο στο μπαρ οπότε από της 23:00 και μετά είναι διαθέσιμη για όποιον θέλει...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2014
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού