Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 43 10
Call-Girls 140962
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η ημερομηνία ενδεικτική. Κατ' αρχήν να ζητήσω συγγνώμη από το σάιτ αν θεώρησα ότι σκόπιμα δε δημοσιεύτηκε η προηγούμενη κριτική μου αμέσως μετά το "ραντεβού", το ότι ζητήσατε να την ξαναστείλω σας τιμά.
Η ημερομηνία ενδεικτική λίγο μετά τα μέσα Γεννάρη. Τηλεφωνό λοιπόν στην Ανίτα και εξηγούμαι, είμαι από εκεί (καμία ώρα μακριά από Αθήνα) και θέλω ραντεβού για αύριο. Πές μου σίγουρα, αλλιώς να μην έρχομαι Αθήνα. Κλείνουμε το ραντεβού και μου λέει επιβεβαίωσέ το αύριο πρωί. Μιλάμε λοιπόν τη μέρα και το απόγευμα της ημέρας της συνάντησης και όλα καλά!
Το βραδάκι ξεκινάει το γέλιο!
_ Αννίτα είμαι ο τάδε. Έφτασα σε ξενοδοχείο του Σκαραμαγκά, μπαίνω και σου λέω δωμάτιο.
_Δεν προχωράς λίγο ακόμα προς Χιαδάρι να πάμε στο τάδε ξενοδοχείο?
_ Οκ πάω αλλά εξήγησέ μου που ακριβώς είναι γιατίδε ξέρω από Αθήνα.
Κατατοπιστικότατη και εξυπηρετικότατη δε μπορώ να πω, φτάνω στο ξενοδοχείο που ήθελε αυτή.
_Αννίτα έφτασα, παίρνω δωμάτιο και τα ξαναλέμε.
_Ωραία ξεκινάω και εγώ.
Μπαίνω στο ξενοδοχείο και τρώω ήττα. Όλα κλειστά.
_Αννίτα δεν υπάρχει δωμάτιο ούτε για δείγμα.
_Εντάξει, περίμενε εκεί και εννιά η ώρα έρχομαι να πάμε μαζί σε άλλο ξενοδοχείο εκεί κοντά.
Η ώρα είναι οκτώμιση και λέω δε γαμιέται, μισή ώρα είναι θα περάσει. Εντωμεταξύ είναι τόσο ευγενική στο τηλέφωνο που δεν μου πάει τομυαλό τι θα ακολουθήσει. Πάει εννιά παράτέταρτο, πάει εννιά ακριβώς και θεωρητικά η τύπισα έρχεται!
Πάει εννιά και δέκα, και είκοσι, και μισή, τίποτα! Εννιά και μισή να σου και σκάει μήνυμα!
@ρχίδη, καλά σε κατάλαβα, ευτυχώς που ΔΕΝ ξεκίνησα. Και μένω μαλάκας!
Την παίρνω τηλέφωνο...
_Αννίτα για μένα ήταν αυτό το μήνυμα?
_ Ναι ρε μαλάκα, ευτυχώς δεν ξεκίνησα, καλά σε έκοψα για μαλάκα...
_Σε περιμένω τόση ώρα και μου λές ότι δεν ξεκίνησες? Άντε και ..μήσου!
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ η τύπισα! Από που καιως που έκοψες κυρά μου ότι εγώ δεν τήρησα ότι είπαμε? Γιατί @ρχίδι κυρά μου? Επειδή με τέτοια συναναστρέφεσαι? Ή επειδή σε κάνανε μάγκισα κα΄ποιοι εδώ μέσα, το πήρες πάνω σου? Το τάνα ως επάγγελμα είναι απόλυτα σεβαστό. Το τάνα στην ψυχή όμως είναι... Και για τέτοια σε κόβω. Κακώς δίνουμε αξία σε κάτι τέτοιες. ΑΝΝΙΤΑ, σε προκαλώ να διαψέυσεις αν οι διάλογοι είναι έστω και ελάχιστα πειραγμένοι. Τα μηνύματά σου τα έχω ακόμα για να θυμάμαι τη φόλα που έφαγα και να ευχαριστώ άτομα εδώ μέσα που με τις κριτικές τους, δεν προμοτάρουν κάποιες σαν και σένα και γλυτώνει ο κόσμος τα λεφτά του. Το επιλέξατε κυρία μου αυτό που κάνετε, δε σας χρωστάμε! Να σέβεστε όπως σας σεβόμαστε. Τέλος για μένα απαράδεκτηγ και αδικαιολόγητη.
ΥΓ. Προς το διαχειριστή του σάιτ, λυπάμαι αν βιάστηκα να κρίνω ότι σκόπιμα δε βάλατε την πρώτη κριτική και το ξαναγράφω. Αρκεί αυτή τη φορά, να τη δω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 14, 2014
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2014
Αν ισχύουν αυτά που λες τύπε...τι να λέμε....είναι για κλωτσιές πολλές η κυρά....Πόσες φτιαχτές κριτικές δηλαδή ? μα πόσες ????
Αλλά έτσι είναι...κάποια στιγμή η αλήθεια θα βγει στη φόρα....
04 Μαρτίου, 2014
Ρε κατι σφαλιαρες που θελουν μερικες.... Θυμός
04 Μαρτίου, 2014
δε θα χαν πιασει τα ψυχοφαρμακα της τυπε,μην τρελαινεσαι δεν εισαι ουτε ο πρωτος,ουτε ο τελευταιος που τρωει τετοια ηττα μαζι της..γενικα στηνει σε ραντεβου κ αντι να κανει την παπια μετα, στελνει αλλα νταλα της παρασκευης το γαλα..
04 Μαρτίου, 2014
έπρεπε να της πεις ότι είναι από το NCIS . Θαρχοταν σουμπιτη. μα αυτή είναι παλαβη.
04 Μαρτίου, 2014
το να απαξιωνεις τοσο κοσμο δεν ειναι και το καλυτερο.
αυτοι που γραψανε κριτικη το κανανε για την συμπεριφορα εντος δωματιου και σε αυτους συμπεριλαμβανομαι και εγω.
εχω παρει την κοπελλα 3 φορες και καμμια απο αυτες δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα εκτος του οτι ειναι λιγο μυθομανης και πασχει απο συνδρομο καταδιωξης.
οι υπηρεσιες της ειναι ακριβως αυτες που αναγραφονται στις κριτικες και εαν υπαρχει τετοια συμπεριφορα ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΑΙ.
Σε καμμια περιπτωση ομως δεν διακρινα αγενεια και καποιου ειδους προσβολη ουτε χρηση τετοιων χαρακτηρισμων απο μερους της.
Υ.Γ η τελευταια φορα ηταν στο πλαζα πριν 20 ημερες
και μια παρατηρηση φιλικη:η φωτο δεν ειναι δικη της.
04 Μαρτίου, 2014
αν είναι αλήθεια ότι έγραψε ο συναγωνιστής είναι κρίμα γιατί είναι σκυλί του πολέμου...
05 Μαρτίου, 2014
Εγώ δέχομαι αυτά που έχει γράψει στη κριτική του και είναι λογικό να τα έχει πάρει άγρια εάν έφαγε ο άνθρωπος τέτοια ήτα!! Το να βάζεις όμως :
Οι φωτογραφίες (αν υπήρχαν κάπου) σε σχέση με την κοπέλα ήταν: Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)

Εφόσον δεν την έχεις δει δεν δείχνει αξιοπιστία στην κριτική!
05 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου αν βρεις επιλογή στο κουτάκι των φωτογραφιών, η συνάντηση δεν έγινε πες μου και εμένα που είναι!
Όσο αφορά το ότι η κριτική είναι αναξιόπιστη λόγω του ότι έγραψα η συνάντηση δεν έγινε αλλά οι φωτό είναι επεξεργασμένες, χωρίς ουσιαστικά να την είδα, παίζει να είσαι και ο μοναδικός που πιστεύει ότι η φωτό της είναι αληθινή! Για αυτό και ευχαρίστησα φίλους εδώ μέσα που γράφουν πραγματικές κριτικές και όχι χαζομάρες. Γράψε λοιπόν μια κριτική που να λέει στη βαθμολογία των φωτογραφιών ότι η συνάντηση δεν έγινε και πεσ μου πως γίνεται!
05 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου δεν απαξίωσα κανέναν όσο αφορά τη συμπεριφορά της στο δωμάτιο. Μίλησα γενικά για όσες κριτικές προμοτάρουν γυναίκες και όχιγια όλους. Και αναφερόμουν στο φίλο που σχολίασα την κριτική του σε άλλη κοπέλα. Εμένα απλά με ενόχλησε αυτό που βεβαίωσε άλλος φίλος σε σχόλιό του. Η τύπισα σε γράφει στα τέτοια της και αντί έστω να κάνει την πάπια, βγαίνει και από πάνω!
05 Μαρτίου, 2014
" @ρχίδη, καλά σε κατάλαβα, ευτυχώς που ΔΕΝ ξεκίνησα. "
Σε περασε για καποιον αλλο ? Απο τι κινητο πηρες ?
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2