Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452377
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Προς το τέλος Σαββατιάτικης τσάρκας στο εν λόγω ίδρυμα συνάντησα την Ξένια. Μια κοπέλα που ανταποκρίνεται πολύ στα εμφανισιακά μου standars. Ψηλή ξανθιά, με σπαστά μαλλιά στο ύψος της ωμοπλάτης περίπου. Ανοιχτόχρωμα μάτια, πρόσωπο με αυτοπεποίθηση και εμπειρία, παρόλο που δεν πρέπει να είναι παραπάνω από 23-25 εάν την «έκοψα» καλά. Φυσικό στήθος αρκετά σφριγηλό, περιφέρεια που κολάζει και Άγιο. Είσοδος στο δωμάτιο με το στρογγυλό κρεβάτι σε πρόγραμμα με 69.

Σε σωστό χρόνο έκανε την είσοδο της στο δωμάτιο. Κουβέντες, αστεία και μου πρότεινε να μου κάνει «δωράκι» ένα μασάζ. Κάτι που χρειαζόμουν, μιας και όλη την μέρα ήμουν «στο πόδι», είχα παίξει μπάλα και αφέθηκα στα ικανά χέρια της και να με χαλαρώσει αρκετά.

Το μασάζ όμως σταμάτησε για να ξεκινήσει με γαργαλιστικά παιχνίδια της γλώσσας στην πλάτη, την μέση, το λαιμό και τα αυτιά μου, που έφεραν σύντομα τον «μικρό Cheyenne» σε θέση μάχης.
Την ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα να την φιλάω σε όλο της το σώμα. Διακριτικοί αναστεναγμοί και βογγητά, τρυφερά λόγια που όσο πλησίαζα στην ευαίσθητη περιοχή της, αυξανόντουσαν σε ένταση και συχνότητα. Της έβγαλα το λευκό εσώρουχο της, για να επικεντρωθώ στο «γατάκι της». Κάτι που δέχτηκε με ευχάριστη όπως με άφησε να καταλάβω από τις αντιδράσεις της και την χρονική διάρκεια.

Σειρά της για την δική μου ευχαρίστηση με φιλιά και γλειψίματα σε όλο μου το σώμα. Πολύ καλό το στοματικό της, με εναλλαγές, παιχνίδια της γλώσσας, αρκετά βαθύ κατά διαστήματα, και περιποίηση ολης της ευρύτερης περιοχής και στα @@κια.
Με πρωτοβουλία της, με καβάλησε για να ξεκινήσουμε έτσι το sex, σε δυνατούς ρυθμούς gfe, διάφορες γωνίες του κορμιού της για ποικιλία στην στάση. Συνέχεια με ιεραποστολικό και λίγο μετά στα τέσσερα όπου η θεα είναι άκρως ερεθιστική και έτσι μετά από κάποιο διάστημα ήρθε τα τέλος.

Ξάπλωσε δίπλα μου, μιλήσαμε λίγο, με φίλησε, με καληνύχτισε και αποχώρησε. Κατά την έξοδο μου, βγήκε από την κουζίνα και μαζί με την υπηρεσία με κατευόδωσαν. Εδώ να αναφέρω, ότι στην συγκεκριμένη υπηρεσία έχω «ρίξει καραμούζα» στο παρελθόν, για «απρεπή συμπεριφορά». Όμως αυτή την φορά ήταν ευγενέστατη και γελαστή, οπότε θεωρώ σωστό να το αναφέρω.

Σε γενικές γραμμές με την Ξένια πέρασα πάρα πολύ ωραία. Είναι μια κοπέλα που εμφανισιακά μου αρέσει πάρα πολύ, έχουμε καλή χημεία και οικειότητα, είναι καλή στην δουλεία της και δεν βιάζεται καθόλου. Έχει εν ολίγοις όλα τα συστατικά που χρειάζονται για μια επιτυχημένη συνεδρία, και τις προοπτικές να εξελιχθεί σε στανταράκι.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ξένια, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2014
αχ αυτο το κωλαρακι τηςΧαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1