Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παρασκευή απόγευμα δέχομαι πληροφορία από συναγωνιστή με πολλά χιλιόμετρα στο κολομπαριλίκι ότι παίζει μια καλή Ρουμάνα στο συγκεκριμένο ίδρυμα. Παρκάρισμα εύκολο επί της Αχαρνών. Η Τσατσά διακριτική και ουσιώδης. Η τιμή στα 20. Πράγματι μπήκε η λεγάμενη που είναι μετρίου αναστήματος ξανθιά, λιγνή με ωραία μεσαίου μεγέθους βυζάκια, με τατού πάνω από τον κώλο της. Ρουμάνα από το χωριό Φετέστι απ΄ ότι μου είπε, μια περιοχή βόρεια των άκρων ορίων του Βουκουρεστίου. Στα της δράσης πολύ καλή, πολύ πρόθυμη, με εξαιρετική συμμετοχή και στο τέλος με δυνατό σφυροκόπημα στον ποπό της και γλωσσόφιλα διαρκώς. Το δωμάτιο άνετο και καθαρό με μια φλατ τηλεόραση ψιλά να παίζει μια τσοντίτσα.
Συνοψίζοντας, για το 20 το όλο πακέτο ήταν πολύ καλό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.443
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2014
Μηπως εκανες λαθος και την συγκεκριμενη την πηρες στο απέναντι το 27 τον οροφο Χμμμ; Γιατι απ την περιγραφή και τις παρεχομενες υπηρεσίες αυτή την εντυπωση εχω.
04 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για την ίδια κοπέλα πρόκειται, απλά παίζει τώρα και στο 24 τα απογεύματα... Στο 27 νομίζω είναι πρωί.
O
Orestis_Kou
05 Μαρτίου, 2014
Απορία επειδή έχω χρόνια να πάω σε "σπίτι".Το να ανταλλάσεις γλωσσόφιλα σε μπουρδέλο δεν είναι κάπως σιχαμερό;Το λέω από την άποψη ότι πριν από σένα μπορεί να έχει πάει με 50 και από όλες τις φυλές του Ισραήλ που λένε...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3