Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10
Swingers Clubs 268086
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη στο υπέρτατο μαγαζί για να τιμήσω κι εγώ το μασκέ πάρτι Κουλ.Παρατήρησα μια μικρή αλλαγή στην διαμόρφωση του χώρου με τα υπερυψωμένα τραπεζάκια στο βάθος να έχουν αντικατασταθεί από καναπέδες.Ο κόσμος ερχόταν συνεχώς στο μαγαζί το οποίο είχε γεμίσει ασφυκτικά με τους μισούς περίπου να είναι μασκαρεμένοι.Τσέκαρα για άλλο ένα βράδι την ψηλή μελαχρινή άλογο-λεσβία,που πάντα με καβλώνει(ντυμένη ινδιάνα),μια ξανθιά με μαύρο εφαρμοστό κολλάν,κι ένα σουτιέν που τόνιζε τα υπέροχα 3αρια βυζιά τηςΣπασίκλαςΓλώσσα.Επίσης σε κάποια φάση έσκασαν μύτη 2 ζευγάρια (το ένα το έχω πετύχει αρκετές φορές σε τρελά φασώματα) με 2 νορμάλ τύπους γύρω στα 25-30 και 2 κοπέλες μία μελαχρινή και μια ξανθιά φουλ καυλωμένες οι οποίες ξεκίνησαν τον χωρό στον σωλήνα δίνοντας ταυτόχρονα και τα πρώτα τους γλωσσόφιλα(η μελαχρινή τρομερή μουνάρα με μαύρο κολλάν και 3αρια βυζιά και η ξανθιά λίγο πιο μέτρια αλλά πολύ ψηλή).Η μουσική λίγο απ'όλα για άλλη μια φορά και γύρω στις 04:00 παρατήρησα ότι δεν υπήρχε καμία κίνηση για το ''ΜΠΙΚΙΝΙ''Θυμός.Πρόσεξα όμως έντονη κινητικότητα προς τις τουαλέτες όπου είχε ανοίξει καινούριος χώρος(σαν ένα μεγάλο σαλόνι φανταστείτε μ'ένα κελί στο βάθος).Νιώθοντας ήδη το ξενέρωμα που τελικά δεν θα άνοιγε το ΜΠΙΚΙΝΙ,είδα ακριβώς μπροστά μου ένα 30ρη με πουκάμισο να σκίζει πισοκολλητά ακριβώς μπροστά από το μπαρ μια σιτεμένη πουράτζα ντυμένη νοσοκόμα με τον άντρα-συνοδό της να βλέπει σε απόσταση βολήςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Κάβλωσα πολύ με την φάση και πήγα να δω την συνέχεια στον καινούριο χώρο ''κλουβί'',χωρίς φυσικά να πω κάτι στην δικιά μου η οποία δεν είχε καμία διάθεση να δει την συνέχειαΘυμός.Πράγματι εκεί ήταν ήδη μέσα στο κλουβί τα 2 ζευγάρια που ανέφερα παραπάνω και τα δίναν όλα και ακριβώς μπροστά συνέχισε να ξεσκίζεται η σιτεμένη νοσοκόμα αυτή την φορά από τον άντρα τηςΧαμόγελο.Αν και ο χώρος ήταν αρκετά στενός άλλα 2 ζευγάρια πηδιόντουσαν σε 2 γωνίες και άλλα 2-3 έπαιρναν μάτι.Γενικά πάντως σημάδια παρακμής σε σχέση με το μεγαλείο του ΜΠΙΚΙΝΙ.Λίγο πριν μπεις στον χώρο του κελιού υπήρχαν παντού λάσπες μιας και κάποιοι καβλωμένοι-μεθυσμένοι είχαν ανοίξει την πυροσβεστική φωλιάΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Δεν ξέρω αν το φαινόμενο είναι προσωρινό ή μόνιμο πάντως σίγουρα έχει ήδη κοστίσει σε πελάτες μιας και χθες αρκετοί την έκαναν νωρίτερα απ'ότι είχαν σχεδιάσει(ένας απ'αυτούς κι εγώ).
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
7 ευρω
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.235
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού