Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325789
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και το μεγεθος του στηθους δεν ηταν ποτε κριτήριο για μενα, κανενα αρσενικο δεν θα αφηναν ασυγκίνητο οι φωτογραφίες της. Περασα να την δω απο περιεργεια, κατευθυνομενος για αλλού...
Βγηκε ομως ενα πολυ χαρουμενο μουτρακι!!! Δεν κουβαλούσε απλα το στηθος της, αλλα το περιεφερε με πολυ ναζι και καλη διαθεση. Ε, ολο το σετακι μαζι, μ εκανε να αλλαξω τα σχεδια μου και να πληρωσω το παραβολο των πενηντα ευρω για -τι αλλο???- ισπανικο!

Ηρθε στο δωματιο το ιδιο ευδιαθετη. Περιεργο κορμι. Ασυμμετρο. Κοντουλα, πολυ μεγαλο στηθος, πολυ μικρα ποδαρακια και κωλαρακι που χωραει στη χούφτα!
Τη θυμάστε μια Τζουλια πριν δυο καλοκαιρια??? Ε οτι πιο κοντινο σ εκεινη, σε μελαχρινή version.

Χωθηκε ευχαριστα στην αγγαλια μου. Οχι σαν ναζιαρα γατουλα, αλλα πιο επιθετικα, πιο hard.
Tην σηκωσα και την πεταξα στο κρεβατι...Για λιγο μου φανηκε αστειο το μικρο της μεγεθος, στο τεράστιο κρεβάτι! Ανταποκρινόταν ωραια στα χαδια μου, αλλα φαινοταν οτι δεν εχει μαθει ετσι. Θα προτιμουσε να εχει αυτη την πρωτοβουλία των κινησεων. Μου ζητησε να ξαπλωσω. Ειδε τη δυσφορια μου, και καταλαβαίνοντας το λαθος της, μου ειπε οτι θα "παιξουμε" οσο θελω εγω!
Πολυ καλο δειγμα επαγγελματισμού! Οπως κι εγινε...
Εξαργύρωσε το επιπλεον δεκαευρω σ ενα τελειο ισπανικο!!!!
Ξερει το μεγαλο της οπλο, και ξερει να το χειρίζεται τελεια!!!
Αργα αισθησιακα πρωτα σ ολο μου το κορμι, και πιο δυνατα αργοτερα οταν τον εξαφανισε μεσα.

Η πιπα της επισης πολυ καλη. Μαλιστα καποια στιγμη με ρωτησε αν θα ηθελα πιο αργα ή πιο γρηγορα.
Ειπαμε, επαγγελματιας!
Σιγουρα πολλους θα εχει τελειώσει με το στηθος της, ή το στομα της. Δεν απειχα πολυ κι εγω...
Στο κύριο πιατο...φυσικα απο πανω! Τετοιο στηθος δεν το χορταίνεις ευκολα.
Παρατηρουσα το βλέμμα της καθως έμπαινε προσεκτικα. Πολύ εντονοι μορφασμοι ηδονης ζωγραφιζονταν. Ο χειρισμος της πολυ ευκολος. Το στηθος της γεμιζε το προσωπο μου. Σε λιγο δεν αντεξε και ξαπλωσε πανω μου...υπεροχα!!!! Ουτε κι εγω αντεξα πολυ...

Τοτε απέβαλε το επαγγελματικό της προσωπείο, κι εβγαλε το θηλυκό, που σ ολες ταιριάζει καλυτερα.
Ξαπλωσε διπλα μου, μ αγκάλιασε, μπλεξαμε τα ποδια μας, κι ειπαμε πολλα για ωρα...

Χαρηκα απροσμενα τη συναντηση με τη Γαληνη. Και δεν εννοω το στηθος της μονο.
Γι αυτο πηγα, αλλα την επομενη φορα θα παω γι αυτην!

Ο τιτλος...clopyright, απ τον αδερφο μου Gabetso Χεχε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2014
Με προλαβες, αλλα με επεισες.!! Το ισπανικο εκτελεστηκε με απουσια προφυλακτικου ή με αυτο επανω, αν εγινε ανευ, χρησημοποιηθηκε καποιο ειδος λιπαντικης ουσιας.????
01 Μαρτίου, 2014
Μπράβο τ'αγ'οριμ !!! Με έψησες μπαγάσα για δοκιμή. Τί βυζάρες είναι αυτές ; Αυτή είναι σκέτη Γ(καυ)λήνη !!!
02 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χωρις προφυλακτικο, και χωρις λιπαντικό Karaman
02 Μαρτίου, 2014
αααααχχχχχ ... οχι μονο μ'έπεισες αγαπητέ μου φίλε ... όπως το αδελφό gab ... αλλά μ'έφτιαξες άσχημααααα ... έρχομαιιιι ... όπως μπορώ βέβαια ... Γερο-μύστης Γερο-μύστης Γερο-μύστης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4