Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823681
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από καιρό ήθελα να συνεβρεθώ με την Πάολα και έτσι πήρα των νοματίων μου και πήγα στο παλάτι της Άντζελάς.Χτυπάω το κουδούνι και μου ανήγει η τσατσά και αμέσως με ρωτάει αν έχω ξαναπάει στο στούντιο και αν ξέρω ποία κοπέλα θα πάρω.Της απαντάω καταφατικά στην πρώτη ερώτηση και ότι μάλλον θα διαλέξω την Πάολα και για αυτό το λόγω ζητάω να δω τα κορίτσια.Εκείνη την μέρα δούλευε η Πάολα και η Αλίκη.Διαλέγω την Πάολα και δίνω τα 100 ευρό και ανεβένω στον επάνω όροφο.Κάνω μπανάκι ξαπλώνω και περιμένω να έρθει και η κορασίδα για να βάλουμε το γκολάκι.Ύστερα από λίγο έρχεται και η Πάολα,με χαιρετάει και με φιλάει στο μάγουλο.Αμέσως μου λέει να γυρίσω να μου κάνει ένα μασαζάκι για να χαλαρώσω.Το μασάζ ήταν κακό και δεν μου άρεσε καθόλου,το μόνο θετικό είναι ότι πιάσαμε κουβέντα και έτσι μπορώ να πω πως χαλάρωσα.Η Πάολα με γυρνάει ανάσκελα και βγάζει το σουτιέν της και αρχίζει να τρίβεται επάνω μου.Ο μικρός άρχισε να πέρνει τα πάνω του και μου φοράει το σκούφο με το στόμα της και μου κάνει ένα τρελό τσιμπούκι με πολλά deepthrouts και γλείψιμο των μπαλών μου.Στη συνέχεια τη γυρνάω να είναι από κάτω και αρχίζω να την γλύφω εγώ,όπου και ασχολήθικα αρκετά με τις βυζάρες της.Μετά αρχίσαμε ένα ισπανικό όπου με την Πάολα και τα στήθη της είναι αναγκαίο να γίνει Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Με το που κάναμε το ισπανικό της πέρασα τον Κωστάκη στα ενδότερα της όπου άρχισα να την σφυροκοπώ και να βγάζει κραυγούλες που με καύλωναν πιο πολλύ.Μετά της ζητάω να κάτσει στα 4 και άρχισε το δυνατό σφυροκόπημα που η Πάολα το αντέχει και έτσι ήρθε το τέλος.

Αυτά έκανα με την εν λόγω κορασίδα και εις άλλα με υγεία!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, mad_max και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού