Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λάουρα, ψηλή κοπέλα, με αδύνατο σώμα, αλλά αγύμναστο, ωραίο φυσικό βυζί, περίπου 3άρι, καρέ σβηστό μαλλί και όμορφο προσωπάκι. Από τη γειτονική Αλβανία, για όσους ενδιαφέρει η εθνικότητα της κοπέλας.

Προκαταρκτικά 0, ξεκίνησε αμέσως πίπα ακάποτη μικρής διάρκειας, με χέρι στην αρχή, αλλά μετά από παρότρυνση το έβγαλε. Γλύψιμο αρχιδιών και γύρω περιοχής ούτε γι αστείο.

Ξεκινάω να τη γαμάω ιεραποστολικά, χωρίς την παραμικρή συμμετοχή της. Κοιτούσε αγελαδίσια το ταβάνι. Προσπαθώ να τη φιλήσω στο λαιμό, μπας και πάρει λίγο μπροστά, αλλά μάταια. Η πούτσα μου πλέον είχε χάσει τη στύση της. Τη γύρισα σε πισωκόλλητο, μπας και σώσουμε τη βραδιά, αλλά τίποτα και επειδή δεν μου αρέσει να γαμάω έπιπλα, της είπα να φύγει. Ψιλοκόλλησε εκείνη την ώρα και προσπάθησε να με τελειώσει με μαλακία, αλλά τη σταμάτησα, γιατί πλέον δεν είχα καμία διάθεση.

Δεν έφταναν όλα τα υπόλοιπα, στα 7-8 λεπτά η τσατσά χτύπησε την πόρτα.

Δεν προτείνεται για κανέναν και για τίποτα. Κρίμα, γιατί έχει ωραίο σώμα και θα μπορούσε να σηκώσει πολύ χρήμα. Το δωμάτιο καθαρό και το πάρκινγκ εύκολο, λόγω ώρας.

Καλά να περνάμε Κουλ

Να ευχαριστήσω δημόσια τον Antisthenis, που διόρθωσε το πρόβλημα που είχα με το λογαριασμό μου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2014
κρίμα το 20άρικο crazy ivan, τα γράψαμε και πιο κάτω στου φίλου την κριτική.
27 Φεβρουαρίου, 2014
Που πα ρε Καραμήτρο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2