Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Λουίζα είναι μία 30+ κοπέλα, μελαχρινή, με συμπαθητική εμφάνιση, με χάλασε λίγο που έχει κάποια ελιά στο πρόσωπο ή στο μέτωπο (δε θυμάμαι ακριβώς), σώμα ζουμερό, ακριβως όπως την περιέγραψε ο συναγωνιστής Φανούρης Τζούρας.

Στα του δωματίου. Δεκτική και τίμια, χωρίς βέβαια πολλούς συναισθηματισμούς και νάζια. Είναι η κοπέλα "για να γίνει η δουλειά".

Έρχεται στο στρογγυλό κρεβάτι και μου φοράει καπότα, αρχίζει μια καλή πίπα με ελαφρο χάιδεμα στα αρχίδια αλλά χωρίς να γλύφει, και αφού μου το σήκωσε καλά με ρώτησε αν θέλω να προχωρήσουμε.. Τη στήνω στα 4 και την αρχίζω σε ένα σφυροκόπημα όπου είχε πολύ καλή συμμετοχή και αναλόγως με το ρυθμό που έδινα ακολουθούσε. Επίσης η θέα από τον καθρε΄φτη μου θύμησε φάσεις με γκόμενα σε σεξ-hotel με στρογγυλό κρεβάτι τσόντα κλπ. Γενικά μόνο μείον για μένα στο χώρο η έντονη φωτεινότητα. Θα το προτιμούσα με λιγότερο φώς.

Στη συνέχεια πάω να τη γυρίσω ανάσκελα και της ανέφερα ότι παλιά είχα ακούσε για ποδολαγνεία στο πρόγραμμα. Και μου λέει εννοείται και κάνω. Τότε πριν ξαπλώσω μου βάζει τις πατούσες στα μουτρα και έρχεται στο πλάι και αρχίζει και μου την παίζει ενώ μου έτριβε τις πατούσες στο πρόσωπο. Βλέποντας ότι δεν τελειώνω μου λέει να ξαπλώσω. Τότε ανεβαίνει στο κρεβάτι και στηριζόμενη στον τοίχο μου έβαζε ένα ένα τα ποδια στα μούτρα μια σαν να με πατάει με λίγη πίεση και μία με τα δάχτυλα όλα στο στόμα, εγώ την έπαιζα ξαπλωμένος και είχα εκστασιαστεί. Με κόβει, και μου λέει να μην τελειώσω! Μεγάλο χαμόγελο Ξαναξαπλώνει, μπαίνω μέσα της σε ιεραποστολικό και μου βάζει τη μια πατούσα στο στόμα, εντός ολίγου ήρθε το τέλος.

Της σχολίασα ότι το κάνει πολύ καλά το άθλημα της ποδολαγνείας και μου λεεί ότι γι αυτό έχει περιποιημένα πόδια και βαμμένα νύχια, και πως αυτό δεν είναι τίποτα. Έχει πελάτη όπως είπε που μπαίνει τον κατουράει στα μούτρα στο νιπτήρα και φεύγει. Άλλος πάλι της ζητάει να τον χέσει με αρκετά χρήματα αλλά δεν έχει καταφέρει, αλλά και δεν είναι σίγουρη ότι το θέλει. (!!!!). Επίσης μου είπε ότι ένας στους δύο ζητάει αυταρχικό, όπου και γι αυτό έχει κι άλλα προφυλακτικα στο δωμάτιο.

Γενικά θέλει να σε κρατήσει πελάτη. Για ποδολαγνεία είναι σούπερ, κι από όσο είπε είναι πολύ δεκτική σε βίτσια και προτιμήσεις.

Για 20€ είναι super. Πατουσάκηδες σπευσατε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Λουίζα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2014
τί λες τώρα! μια χαρά Μεγάλο χαμόγελο
26 Φεβρουαρίου, 2014
«Για 20€ είναι super. Πατουσάκηδες (και όχι μόνο θα έλεγα εγώ, σύμφωνα με αυτά που αναφέρεις φίλε Ray) σπευσατε!!!

Χα χα χα, ωραία κριτική!
+1 (2/2)
27 Φεβρουαρίου, 2014
+1 πάντα ποιότητα η Λουϊζα, την είχα πάρει και στη Διδύμου και στο Φ200.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3