Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
η Μισελ είναι φαινομενικά μια χαμογελαστη ρουμάνα 20 ετών, μελαχρινή, με κωλαρα και μπουταρες. Παρασύρθηκα από τη γλυκύτητα που επέδειξε στο σαλονάρισμα και εισήλθα, έχοντας υπ' όψιν μου και τις προηγούμενες κριτικές. Η κοπέλα καυλάντιζε έξω από το δωμάτιο για πολλή ώρα με κάποιο συναγωνιστή που της μιλούσε γαλλικά, ιταλικά, ρουμάνικα, πολωνικά, πραγματικά ήθελα να βγω έξω να τον δω. Μπήκε κάποια στιγμή στο άθλιο και πανβρόμικο δωμάτιο. Είδε τα σεντόνια που είχαν κάτι σαν αίμα ή σπέρμα (εγώ δεν είχα ξαπλώσει). Άρχισε να βρίζει χαμηλόφωνα την υπηρεσία. Ξενερωμένοι και οι δυο βρήκαμε μια καθαρή ακρούλα και ξαπλώσαμε. Δεν έβγαλε ούτε σουτιέν ούτε κιλοτάκι. Άρχισε μια υποτονική πίπα σε απόσταση ασφαλίας και έτσι την άφησα να συνεχίσει μην έχοντας όρεξη για τίποτα. Κάποια στιγμή τελείωσα. Έφυγε. Αυτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.803
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2014
Τραγικος ο χωρος και ακομα πιο τραγικη η κοπελα. Ακριβεστατη η κριτικη σου σε αντιθεση με τις προηγουμενες δυο κριτικες για την ιδια κοπελα, που ηταν ανεξηγητα διθυραμβικες. Η Μισελ ειναι πεταμενα λεφτα.
26 Φεβρουαρίου, 2014
Τυπε εγω περασα καλα την πρωτη φορα....δες κριτικη μου...Την δευτερη προχτες που πηγα ηταν απλα τυπικη με σημεια σαν να μην θελει....και στην αρχη εκανε πως δεν με θυματε....ισως ειναι κυκλοθιμικη....αλλα μαπα δεν ειναι....πρεπει απλα να συγκεντροθη....και να αφεθη σε αυτο που κανει.....αν δεν το καταφερη δυστηχος δεν θα αντεξει σε αυτη την δουλεια αυτη ειναι η αληθεια..και αυτο βλεπο εγω ...Γερο-μύστης
27 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτο δεν λεγεται κυκλοθυμια, αλλα ψυχασθενεια!
Με εμενα ηταν :
1.Μουγγη(ουτε "φερε μου την πουτσα σου ψωλαρα μου" βρε αδερφε δεν μου ειπε:Ρ)
2.Δεν ηθελε 69
3.Δεν φιλουσε
4.Με το ζορι να αλλαξει μια σταση
5.Ανεκφραστη
ΔΕΝ κανει για αυτη τη δουλεια.Πολυ απλα.
28 Φεβρουαρίου, 2014
χαλια μαυρα βρωμια και δυσοδεια πετανα λεφτα σε ασχετες κοπελες
01 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου για τον χωρο θα συμφωνησω 1000000000000% τωρα για την κοπελα 1 φορα περασα μαζι της κ ηταν καλα...οχι τελεια αλλα καλη για το 20αρικο...!Τωρα εαν χαλασε στην πορεια η εχει προβλημα συμπεριφορας ειναι αλλο θεμα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5