Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 72 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ντάνα.

20 χρονη διμετρη μελαχρινή Ρουμάνα. Ψυχρή και τυπική.

Το πρόγραμμα απλό ανακοινώθηκε, η Ντάνα εμφανίστηκε σύντομα για να μπει σε δωμάτιο.

Μπήκα στο άθλιο στα φυσιολογικά επίπεδα του Μεταξουργείου δωμάτιο, όπου μετά από 15 λεπτά μπήκε στο δωμάτιο.

Στό δωμάτιο αφού ξάπλωσε δίπλα μου και με σκούφωσε άρχισε μια καλή και τυπική πίπα χωρις καραμπαλίκινγκ και χωρίς ιδιαίτερα χάδια..

Μετά με ρώτησε πως θέλω να γυρίσουμε, και τότε της ζήτησα τις πατούσες της οι οποίες ήταν καθαρές αφού δεν πατάει κάτω, απαλές, δε μυρίζαν καθόλου οπότε οι smell-lovers δεν θα τρελαθούν. Αλλα η πατούσες και οι δαχτυλάρες της κοπέλας είναι ένα ποδολαγνικό όνειρο.. Τα νύχια σε φυσικό χρώμα με γυαλιστικό, και η πατούσα δεν είχε ουτε ένα ψεγάδι κάλο ή κάτι άλλο αρνητικό...

Δε χρειάστηκε να κανω σεξ αφού με τις πατούσες και μόνο και μαλακία ήρθε το τέλος σε χρόνο μηδεν.

Η κοπέλα γελούσε λίγο αλλά το σωσε αφού αλλα στο τέλος μου είπε ότι δεν είμαι ο μόνος...

Τελεια ποδια, αλλα κατά τα άλλα μηδεν χάδια, καθολου προσιτη και πολύ αποστειρωμενη και περιορισμένη στα τυπικα....

Ισως η αντικαταστάτρια της Τζουλιανας από Ιάσωνος 30 που από τότε που έφυγε δεν υπήρξε ανάλογη πατούσα στο 10αρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Ντάνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2014
Όλοι γελαμεΚεφάλι σε τοίχο! να πληρώνεις και να μη γαμειςΧμμμ;
Το "δε πατάει κάτω " δε κατάλαβα Χμμμ; μάλλον εννοείς οτι δεν ειναι ξυπόλυτη
26 Φεβρουαρίου, 2014
Καλά έκανε ο τύπος,είναι κι αυτό μια μορφή ικανοποίησης ...κι εγώ το έχω κάνει..... Δικά του είναι τα λεφτά κι ό,τι θέλει τα κάνει,τόσοι και τόσοι έχουν δώσει λεφτά για μια πίπα μόνο π.χ....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2