Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η επισκεψη πραγματοποιηθηκε πριν απο λιγο..Η Κατερινα ειναι ψηλη μελαχροινη απο Ουκρανια με ενισχυμενο σιλικονατο στηθος..Την ειχα τσεκαρει σε προηγουμενη τσαρκα αλλα δεν ετυχε να περασω..Δινω το εικοσαρικο λοιπον και μπαινω στο δωματιο..Μετα απο μικρη αναμονη ερχεται η Κατερινα η οποια δεν μιλαει γρι ελληνικα ουτε αγγλικα παρα μονο ρωσσικα..Ξεκιναμε με πιπα χωρις καποτα η οποια δεν ηταν και τιποτα το ιδιαιτερο την πιο πολλη ωρα μου τον επαιξε με το χερι..Την ξαπλωνω ανασκελα για γλειφομουνι αλλα δεν ανοιγε καλα τα ποδια με αποτελεσμα να μην μπορω να γλειψω σωστα..Συνεχεια με περασμα καποτας πρωτη σταση στα 4 καλο στησιμο και αντοχη στο σφυροκοπημα με θεα το τατουαζ στην πλατη της..Μεχρι εδω τα παμε καλα..Την ξαναγυρισω ανασκελα για ιεραποστολικο ομως και παλι δεν ανοιγει καλα τα ποδια την τραβαω στην ακρη του κρεββατιου και καπως καταφερνω να μπω μεσα..Σε ολη την διαρκεια της στασης με κοιταζει με ενα απλανες βλεμμα..Μου λεει παμε μαλακεια της απανταω να ερθει απο πανω για μια σταση ακομα..Ανεβαινει στον πουτσο μου για καβαλημα καπως καλα το εκανε γκρινιαζε ομως επειδη της χουφτωνα το βυζομπαλο..Τελικα προσπαθησε να με τελειωσει με το χερι αλλα δεν ειχαμε αποτελεσμα ετσι αναγκαστηκα να την διωξω..Η κοπελα παρολο το ωραιο σωμα της δεν ξερει να γαμιεται και προσπαθει να σε ξεπεταξει..Κριμα το 20αρικο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
cervantes
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
4.038
Πόντοι:
9.975
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2014
καλησπερα φιλε τη ν πατησες και εσυ οπως και εγω κριμα για το20ευρω που εχασες η κοπελα ειναι ασχετη,ανικανη να σε φτιαξει ας διαβασουν λιγο τις κριτικες οι συναδελφοι ισως δεν χασουν20ευρω+1 στην κριτικη
06 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπερα φιλε, σημερα πηδηξα τη Κατερινα, milfati μου εκανε μετρια πιπα κ καναμε πισωκολλητο κ τελειωσα με αυτην ανασκελα , εχω δει κ χειροτερα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2