Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καταδρομικη στη Φυλης κατά της 8 το βραδακι.Ειχα στο στοχαστρο μου περιπου 4-5 κοπελες και ειχα σκοπο να καταθεσω σε δυο από αυτές.Η πρωτη που επελεξα ηταν η Νικολ την οποια ειχα δει πιο παλια και αφου διαβασα καποιες κριτικες εδώ την ειχα σταμπαρει.Ετσι πηγα στο 69Β και περιμενα στο σαλονι να περιμενω να δω πια κοπελα είναι.Βγαινει λοιπον μια ψηλη σχετικα,μελαχρινη με καρε μαλλι,3αρι βυζι και γενικα καλο σωμα θα ελεγα.Η τσα2 ονομα δεν ειπε αλλα εγω εδωσα το 20αρι και μπηκα γιατι την περασα για τη Νικολ Κεφάλι σε τοίχο! .Η αληθεια παντως είναι ότι μοιαζουν εμφανησιακα.Μπαινω στο δωματιο προετοιμάζομαι και περιμενω να μπει.Μπαινει μετα από λιγο λεμε τα τυπικα γεια σου,τι κανεις κλπ και κατοπιν με ρωτάει πως με λενε και από που είμαι.Οταν εφτασε η σειρα μου να την ρωτησω ονομα ακουω Λαουρα Money Mouth και μενω λιγο μαλακας, λεω την πατησα.Τελικα αποδειχτηκε ότι οντως την πατησα και θα σας το περιγραψω στις επομενες γραμμες.Στην αρχη στο μικρο σοσιαλ που ανταλλάξαμε ονόματα κλπ μου κανει κατι σαν κοπλιμεντο για το σωμα μου με ρωτάει αν πηγαινω γυμναστηριο της απανταω
αλλα ο τροπος της ηταν καπως ψυχρος,απόμακρος και ειχα ηδη παρει γευση για το τι θα ακολουθησει η μαλλον τι δεν θα ακολουθησει στο κρεβατι.Ξαπλωνω λοιπον στο κρεβατι και ερχεται και αυτή γονατιστη απ την αριστερη πλευρα μου και χωρις ιχνος προκατ.με ρωτάει αν θελω καποτα η όχι της λεω θελω και εκει μου λεει καλα κανεις ετσι είναι το σωστο κλπ.Ετσι αρχισε λιγο να μου ψιλοπαιζει το πεος με σκοπο να σηκωθεί(αυτά ηταν τα προκατ. της δηλαδή Money Mouth ).Όταν ηρθε καποια μικρη ανορθωση εβαλε λαστιχο και ξεκινησε ένα μικρης διαρκειας τσιμπουκι χωρις χερι οπου ομολογω ηταν το καλυτερο στοιχειο της συνεύρεσης μας.Φυσικα για μπαλες και γυρω περιοχη ουτε λογος.Με ρωτησε πως θελω να αρχισουμε και ετσι την ξαπλωνω σε ιεραποστολικο.Καμια συμμετοχη από μερους της ηταν σαν να γαμας κουκλα.Ειχε το κεφαλι της ανασηκωμενο και κοιταζε προς το επιμαχο σημειο ολη την ωρα αποφεύγοντας να με δει στο προσωπο ηταν γενικα στον κοσμο της.Της εδωσα μερικα φιλακια στο στηθος και στο λαιμο αλλα δεν ειδα ανταποκριση καμια παρα μονο μου τσιμπαγε ελαφρα τις ρογες ότι να ναι δηλαδή Μαλακία .Ετσι για να τελειωσω και να παω για αλλα την γυρναω στα τέσσερα οπου και εκει ηταν ουσιαστικα αμμετοχη και αμιλητη.Το τελος δεν αργησε πολύ να ερθει και να απαλαχθω απ την παρουσια της και αυτή απ την δικια μου.Μου ειπε ευχαριστω και αποχωρησε.Ετσι ελαβε τελος μια ανουσια οσο και τυχαια συναντηση.

Γενικα είναι μια κοπελα ψυχρη,απομακρη και μαλλον αυτό που κανει το κανει αγγαρεια στην λιγοτερη.Φυσικα δεν την προτείνω με τιποτα ακομα και αν δουλευε στο Μεταξι με 10ευρω.Απο μενα μαυρο.

Υ.Γ Διαβαζα κατι κριτικες για Λαουρα εχτες το βραδυ και ειδικα καποιες του Σμυρνη.Προκειται για την ιδια Λαουρα?Ας απαντησει οποιος γνωριζει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2014
για να μπουν τα πράματα στη θέση τους. Η Νικόλ είναι αυτή που δουλεύει πρωινή βάρδια συνήθως, και η Λάουρα απογευματινή. Το ότι μοιάζουνε είναι αλήθεια καθότι είναι αδερφές. Είναι και οι δύο πρώην τουντιοκόριτσα. Εσύ πήρες τη Λάουρα, παλτό την είχα δοκιμάσει στο 50άρικο και έκλαιγα τα λεφτά μου.
25 Φεβρουαρίου, 2014
Το κακο είναι πως καποια στιγμη ειχα παει πρωι και βραδυ και ειχα πετυχει την Νικολ και τις δυο βαρδιες και λιγο αυτό λιγο η ομοιοτητα τους με εκαναν να την πατησω.Τρελη φολα παντως εγω στο 50αρι θα ειχα βαρεσει το κεφαλι μου στον τοιχο συναγωνιστη Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2