Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη νωρις το μεσημερι στη βικτωρια καθως ηθελα μια θερμη και τρυφερη παρουσια προκειμενου να καταθεσω
Η βικτωρια μπαινοντας στο δωματιο ανεβηκε πανω μου και αμεσως τα φιλια εγιναν τρυφερα,εντονα,γλυκα ,ομορφα
Κατεβαινοντας προς τα κατω,τα χαδια και τα φιλια σ ολο μου το κορμι συνεχιστηκαν,κανοντας με να ειμαι ετοιμος για τη συνεχεια
Παρακαμψη του στοματικου και η βικτωρια ξανα πανω μου και μεσα της σε ωραια ατμοσφαιρα
Ξαφνικα το χερι της κατευθυνεται στην κλειτοριδα και εκει καταλαβαινω οτι προφανως κατι ετοιμαζει,,η βικτωρια μου λεει πως ειναι ετοιμη για να χυσει
Οι κινησεις του χεριου της πιο εντονες,πιο εντονες και οι κινησεις της λεκανης και μετα απο λιγο ερχεται η ολοκληρωση
Αλλαγη θεσεων και αμεσως εγω απο πανω της ιεραποστολικα,οπου συνεχισαμε εκει για αρκετα λεπτα,με αγκαλιες ,φιλια και χαδια
Τελος πισωκολλητα και μπρουμητα,οπου εκει ολοκληρωθηκε και απο τη δικη μου πλευρα αυτη η πολυ ενδιαφερουσα συνεδρια
Στο τελος,αν και προγραμματιζα και αλλη επισκεψη,επιστροφη στο σπιτι καθως ημουν πληρης και γεματος
Μοναδικη παραφωνια παλι το κτυπημα της πορτας μετα απο δεκα λεπτα περιπου..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, gl και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2014
+ άπειρο και υπέρ-μαύρο στην λάμια την τσατσά.
24 Φεβρουαρίου, 2014
Eχει γινει απο δυο διαφορετικες υπηρεσιες
Ειναι ενα θεμα που πρεπει να το κοιταξουν
25 Φεβρουαρίου, 2014
ναι η τσατσα΄είναι το μόνο πρόβλημα που χτυπάει μετά το 8 λεπτο κάθε 2 λεπτά.....απαράδεκτη
ενώ η Βικτώρια αστέρι για όσους θέλουν milf
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3