Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91842
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη στο Τατοίου 58 πάνω ήταν στοχοθετημένη, ειδικά για την Ναταλί. Αν και πρόκειται για παλιά καραβάνα γνωστή στο μέσο στουντιάκια ας κάνω μια περιγραφή για όσους δεν έτυχε να την γνωρίσουν. Πρόκειται για μία ψηλή κοπέλα, με μεσογειακό σώμα που όμως τα παραπάνω κιλά είναι αρμονικά κατανεμημένα, με σωματότυπο νταρντάνας γυναίκας, μακρύ ξανθό μαλλί, φυσικό ωραίο στήθος και πολύ πονηρό μουτράκι. Έχει το στυλ της δυναμικής γυναίκας και όχι της παθητικής.

Πριν πολλούς μήνες την είχα δει στο σαλόνι του ίδιου ιδρύματος, αλλά δεν είχα περάσει με αποτέλεσμα να μου τα «την μπει», λέγοντας μου ότι όλο «είσαι όλο βόλτα, βόλτα και από πράξεις τίποτα». Η αλήθεια είναι ότι είχα ενοχληθεί διότι δεν με είχε ξαναδεί ποτέ, και νομίζω το είχα αναφέρει και εδώ. Παρόλα αυτά επειδή μου άρεσε πολύ ως γυναίκα, την είχα στοχοθετήσει και σήμερα ήταν η κατάλληλη μέρα να διαπιστώσω αν η έκφραση της ήταν ατυχής ή αν συνοδεύεται και από εξίσου κακές υπηρεσίες.

Η τυπική υπηρεσία μου παρουσίασε την Ναταλί. Κατά το σαλονάρισμα της αυτή την φορά ήταν τυπική αλλά το βλέμμα πολλά υποσχόμενο. Πέρασμα στο δωμάτιο για το οποίο τα έχουμε ξαναπεί, αυτό το ίδρυμα είναι στο όριο του να λέγεται studio. Παρόλα αυτά είναι καθαρό και δεν λείπει κάτι σημαντικό.

Η Ναταλί ήρθε στο δωμάτιο με καλή διάθεση και καλή ενεργεία και παρόλο ήμουν αρκετά κουρασμένος και στρεσαρισμένος ετοιμάστηκα κατευθείαν. Δεν είπε όχι σε κάποιο από τα προκαταρκτικά μου αλλά η διάρκεια ήταν μικρή. Σε αυτό ίσως οφείλεται και το ότι δεν διεκδίκησα περισσότερα μια και δεν έδειξε ίχνος βιασύνης καθόλη την διάρκεια της συνάντησης, το αντίθετο μάλιστα ήταν εξαιρετικά ήρεμη και χαλαρή.

Το στοματικό της ήταν πολύ έμπειρο, με εναλλαγές ρυθμού, πολύ βαθύ, υγρό, γενικά πολύ κοντά στο τέλειο. Το πολύ καλό στοματικό σε συνδυασμό με την εμφάνιση της που μου άρεσε πολύ με ανάγκασαν να την διακόψω για να μην υπάρξει ατύχημα.

Στο ιεραποστολικό η Ναταλί έχει τεράστια συμμετοχή, παρόλο που η στάση αυτή δεν βοηθάει την γυναίκα, τα βογγητά της και η αναστεναγμοί της είναι αληθοφανή, και είναι συνεχώς παρούσα στο δωμάτιο. Συνεχές eye contact και γενικά δεν αποφεύγει τίποτα. Στα τέσσερα επίσης έχει ποικιλία κινήσεων, δεν εκβιάζει το τέλος, και προσπαθεί να χαλαρώσει τον παρτενέρ της παρόλο που αντέχει και σε πιο έντονες καταστάσεις. Εκείνη από πάνω είναι πολύ δυναμική και προστατευτική ταυτόχρονα, με αργό ρυθμό και ανάσες στα πρόσωπα μας που ήρθαν πολύ κοντά και έτσι ήρθε και το τέλος.

Στο social time το οποίο κράτησε αρκετά είχαμε την ευκαιρία να συζητήσουμε διάφορα πράγματα μια και τα ελληνικά της είναι άψογα, και παράλληλα να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα. Καταρχήν με θυμόταν και θυμόταν ακριβώς τι μου είχε πει όταν πριν μήνες με είδε στο σαλόνι. Μου διευκρίνισε ότι το κάνει συχνά, περισσότερο γιατί της αρέσει να παίζει με τους άντρες και όχι για να τους προσβάλει. Αυτό επιβεβαιώνεται από την εξαιρετικά ευγενική στάση της στο δωμάτιο. Επίσης στο στοματικό είχα το σώμα της με τέτοιο τρόπο ώστε να μην μπορώ να την αγγίξω και όταν της το είπα μου είπε ότι δεν είχα παρά να της το ζητήσω διότι άλλοι το θέλουν έτσι για να την χαζεύουν στον καθρέπτη. Το συμπέρασμα είναι ότι καλό είναι να ζητάμε ευγενικά αυτό που θέλουμε γιατί ίσως κάτι που μας ενόχλησε να μην έχει γίνει σκόπιμα.

Η Ναταλί δεν είναι ένα εικοσάχρονο φρέσκο πιπίνι, ούτε μια γυναίκα με σώμα μοντέλου. Είναι μια ώριμη, θηλυκή και γοητευτική γυναίκα κοντά στα τριάντα, που γνωρίζει καλά τους άντρες και την δουλειά της. Είναι γυναικά που θα κάνει τα πάντα να περάσετε καλά, θέλει όμως και την δική σας πρωτοβουλία. Πιστεύω ότι λειτουργεί καλύτερα όταν σε γνωρίζει οπότε μια δεύτερη συνάντηση πιστεύω θα είναι μακράν καλύτερη από την πρώτη. Είναι από τις κοπέλες που ενδείκνυται για περισσότερες των μία συναντήσεις με διαρκή βελτίωση ή αλλιώς «στανταράκια»Χαμόγελο

Αυτή ήταν η δική μου εμπειρία με την Ναταλί και το Studio Τατοίου 58 πάνω. Δεν σημαίνει απαραίτητα ότι και εσείς θα έχετε την ίδια εμπειρία σε τυχόν επίσκεψη σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
lsh
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
81
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2014
+1
Οπως ακριβως τα λες.
Η Ναταλι ηταν απο τα πρωτα μου στανταρακια, αλλα χωρις συγκεκριμενους λογους εχω πολυ καιρο να την τιμησω.
Η κριτικη σου, με "εψησε" για συντομη επαναληπτικη......
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1