Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απο τρελοκομείο σε τρελοκομείο πεφτω τελευταία!!!
Αυτηνης όμως της ταιριαζε περισσότερο.

Τζούλια απο Ρουμανία. Εικοσαχρονο τρισχαριτωμενο κοριτσάκι!!!
Πολυ ομορφο προσωπακι, λιιιγο πιο φαρδια λεκανη που φιλοξενει ομως ενα πεταχτο κωλαρακι...κόλαση!!! Βυζακι μικρο εφηβικό. Επιδερμιδα αψεγαδιαστη οπως αναμένεται για τα εικοσι της χρονια.

Βγήκε στο σαλονι χοροπηδώντας, μες στην τρελη χαρα. Μου φανηκε οτι το ματι της γιαλυζε λιγο περισσότερο απ οτι θα ηθελα, αλλα το ρισκαρα κι εδωσα το παραβολο στην θεοπαλαβη ευτραφη τσατσα, γνωστη απ το πρασινο του Βαρδαρη.
Οση ωρα περιμενα στο δωματιο, ακούγονταν το γελιο της απ το κουζινακι, καθως παιζαν με την τσατσα.
Φοβηθηκα πως την πατησα κι εμπλεξα με δυο τρελές.....

Ομως στο δωματιο τα πραγματα εξελιχθηκαν πολυ καλυτερα.
Αν και μπήκε με την ιδια χαζοχαρούμενη διαθεση, συντομα μου παραδοθηκε αμαχητι.
Το ωραιο τρυφερο κορμακι της, ξεδιπλωθηκε και παραδοθηκε στα χαδια μου.
Το γελιο της, πρωτα μετατραπηκε σε ναζιαρικα βλέμματα και πειραγματα και συντομα σε πνιχτες κραυγες ευχαρίστησης. Η Πόλις εάλω!!!!! Χαμόγελο
Με τον έλεγχο απολυτα στα χερια μου δεν αρνηθηκε τιποτα λογικο, και σταματησε το ρολόι.
Σταματησαμε τα παιχνιδια, οταν εγω της εδωσα το προφυλακτικο.

Το τοποθετησε πολυ προσεκτικα. Αρχισε μια πιπα μαλλον αρχαρια. Ημουν ομως ηδη..."ετοιμος απο καιρο". Ηρθε πανω μου. Μπηκα με προσοχη μεσα της. Ξαπλωσε πανω μου αφήνοντας την πρωτοβουλία σε μενα, οπως πολυ μου αρεσει. Εβαλε τα χερια της κατω απ την πλατη μου και μ έσφιγγε δυνατα. Γυρίσαμε αναποδα, σε ξαπλωτο πισωκολλητο, μια σταση που δεν κατεχω. Αλλα αν κρινω απ το συνεχες της γουργουρισμα, μαλλον το ευχαριστιοταν οπως κι εγω.
Το τελος μας βρηκε ξαπλωμενους, αυτη μπρούμυτα, κι εμενα ανασκελα να περνουμε ανασες. Γυρισε και με κοιταζε μ ενα βλεμμα ολο γλυκα. Το ματι της δεν γιαλυζε πια οπως στην υποδοχη...

Πιστευω οτι θα αρεσει σε πολλους ο Τζούλια. Μην περιμενετε ομως πρωτοβουλιες απ αυτην. Θα πρεπει να την καθοδηγησετε.
Ενα σχολιο για το μαγαζι: Μετα την υπεροχη Σονια της πρωινης βαρδιας, μαλλον εβγαλε και καλο χαρτι στην πρωινη.
Η τσατσα, οπως ειπα, θεοπαλαβη!!! Cult φιγουρα, κληρονομια του Βαρδαρη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού