Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325798
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την επισκεψη αυτη τη χρωστουσα κανα δυο χρονια. Ολο κατι τυχαινε και δεν πήγαινα.
Το εντυπωσιακο ομως κορμι της, απ τη μεση και κατω τουλάχιστον, γυρνουσε συνέχεια στο μυαλο μου.
Κι η παρουσια της στο σαλονι, αν και παντα βιαστικη, σίγουρα δημιουργεί προσδοκιες.
Σημερα, αφου διαβασα την κριτικη του Karaman το πρωι...ο κυβος ερρίφθη!!!

Περιεργη περιπτωση η Αννα....
Μπηκε στο δωματιο χορεύοντας και τραγουδώντας!!!
Η πρωτη της λεξη ηταν....αγαπη μου!!!!! Sorry, ξενέρωμα...
Χωθηκε κεφατη στην αγκαλια μου, οχι ομως αισθησιακα, αλλα, σαν σε τσοντα.
Πέσαμε στο κρεβάτι, αλλα ησυχία δεν ειχε!!! Παντα αεικίνητη, οπως στο σαλονι που βγαινει τρέχοντας!!!
Χωρις να θελει να κλέψει χρονο, δεν την χορτενα πουθενά.
Μια μπρουμητα, μια ανάσκελα, μια να μου ορμάει αυτη....υπηρξαν επίσης και δωρακια, μη αναμενόμενα για απλο προγραμμα.
Αισθανομουν ομως οτι ολα ηταν λιγο σε fast forward...λίγα δευτερόλεπτα με φιλουσε στα χείλη, μετα πεταγοταν στα μπαλακια, μετα μου κουνούσε το υπεροχο κωλαρακι της...ουφφφ...αγχωθηκα!!! Χαμόγελο

Εν τέλει ξαπλωσα. Σωστη τοποθετηση του προφυλακτικού και καλη πιπα. Συντομη κι αυτη βέβαια Λύπη
Δήθεν οτι βιαζοταν το μουνάκι της...Με καβαλησε με τη μια. Εκει η αισθηση ηταν πολυ καλη. Αν και την ειχα για πιο μεγαλόσωμη, δεν ειναι τοσο. Ο χειρισμος της ευκολος. Οι γκριματσες του προσωπου της κι οι πνιχτες κραυγες της, πολύ πιο πιστευτες απ το αρχικο θεατρο. Στα τεσσερα, η θεα, η στάση του κορμιου της κι η συμμετοχή της...Αψογες!!!!
Πολυ καλο social time στο τελος. Δεν βιάστηκε καθολου κι ειπαμε αρκετα

Παρ ολα αυτα εμενα κατι μου ελλειψε....
Αν και στη διαθεση, οποιοσδήποτε βαθμος κατω απο δεκα θα την αδικουσε, αν υπήρχε βαθμος για τον αισθησιασμό, θα επερνε κατω απ τη βαση. Αισθανθηκα οτι επαιζα σε τσόντα, αλλα...ποτε δεν ηταν αυτο το ονειρο μου. Εγω είχα παει για να χαλαρώσω
Οσοι φυσικα αυτο ψάχνετε, ειναι ιδανική!
Μαλλον ειναι πρωτη φορα που βαζω δεκα σε τσατσα, αλλα η γυναίκα ειναι υποδειγμα επαγγελματια στην ευαίσθητη θεση της. Οπως κι οι περισσότερες αλλωστε της αλυσιδας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2014
Γυμνό τσιμπούκι παίζει; Γερο-μύστης
22 Φεβρουαρίου, 2014
Γερο-μύστης ... !!! ... αδελφέ μου σε καταλαβαίνω ... μάλλον το κορίτσι είναι για πιπίνους που αρέσκονται σε τέτοια ... όχι για μας πλέον που θέλουμε χαλλλλλάαααρωσηηη ... αν και που και που καλό είναι να παίζουμε ... αλλά όχι κυνηγητό και κρυφτό μαζί ... αυτό πάει πολύ !!! να σαι καλά φίλε ... πάμε για τα επόμενα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2