Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ακόμη μια φορά βρέθηκα περιφερόμενος στις βρωμερές και σάπιες πιάτσες του Μεταξουργείου. Έκανα μια μικρή τσάρκα για ζέσταμα. Μεγάλη σαπίλα,χάλια η κατάσταση. Τελικά βρέθηκα στο ΜΑ28,στα γνώριμα λημέρια μου. Μπαίνοντας μέσα στην καρεκλα καθόταν η κοπέλα. Πολλά κυβικά. Κτηνώδεις βυζάρες,προστυχη φατσα,μου έκανε και κάτι κόλπα με το τσιγάρο. Δεν ήθελα και πολύ. Στο μαγαζι είχε και 2η κοπέλα. δεν έδωσα βάση. Είχε ξυπνησει μεσα μου η όρεξη για γαμήσι με τη χοντρούλα. Έβλεπα τις βυζάρες να ξεχειλίζουν,επικεντρώθηκα σε αυτά ,έδωσα το ημιπορνοπαράβολο(10ευρω) και πέρασα.

Η κοπέλα ήρθε γρήγορα .ημουν ήδη καβλωμένος. Πηγε να ξεκινήσει τσιμπουκι χωρίς καπότα,αλλα την πρόλαβα. Γυρισε σε θεση για 69 ,οπότε ειχα θεα την τεραστια κωλαρα της και ενιωθα τα μαστάρια της να ακουμπάνε πάνω μου. Πολύ γρήγορα την έβαλα σε θεση ιεραποστολικού. Μόλις τον έβαλα μεσα της έβγαλε ενα περιεργο βογγητό. Δεν είχε καθόλου κρεμα κ η αίσθηση ήταν καλή. Συνέχισα ετσι,φιλωντας τις βυζάρες της για λιγη ωρα. Το τέλος επήλθε χωρις αλλαγη στάσης. Τα χοντρά φύγανε,ο στόχος επετεύχθη. Τελικά οι χοντρούλες έχουν τη χάρη τους. Θα συνεχίσω να τιμώ το μαγαζί,όσο φερνει καλά heavy κομμάτια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
85
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις δει τη γυναικα του bbwlover?
21 Φεβρουαρίου, 2014
Δηλαδη αμα η Βερονικα ειναι χοντρουλα,ποια λεγεται ΧΟΝΤΡΗ????
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2