Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Μασατζίδικα 114500
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν σ'αυτό το μαγαζί έχω περάσει αρκετές φορές για βόλτα χωρίς να μπω στο δωμάτιο με κάποια κοπέλα.Και αυτό γιατί οι περισσότερες κοπέλες που απασχολούσε δεν μου άρεσαν εμφανισιακά.Το περασμένο Σάββατο που πέρασα είχε στο ρόστερ τη Μαρίνα,μία κοπέλα που αρκετοί απ'το φορουμ έχουν σχολιάσει για το παρουσιαστικό της.Μην φανταστείτε ότι πρόκειται για σουπερ μοντέλο αλλά για μία κοπέλα από την Ουκρανία με λευκή επιδερμίδα,όμορφο σώμα χωρίς περιττά κιλά,μικρό φυσικό στήθος και ωραία περιφέρεια.Να πω πως έχει και γλυκό,καθαρό πρόσωπο με ωραία μάτια.

Μόλις την είδα στο σαλόνι την επέλεξα και κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο.Λίγα λόγια γι'αυτό,όμορφο δωμάτιο στις αποχρώσεις του πράσινου.Αρκετά ευρύχωρο με πολλά από τα απαραίτητα χωρίς όμως ντουζιέρα με αποτέλεσμα να πρέπει να κάνεις εκτός δωματίου ένα φρεσκάρισμα...

Ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο και περίμενα την Μαρίνα.Δεν άργησε να έρθει και έτσι μετά από λίγα λεπτά ήρθε αρκετά ευδιάθετη και χαμογελαστή.Μιλήσαμε αρκετή ώρα για διάφορα θέματα ώσπου ξεκίνησε το μασάζ απ΄τη πλάτη μου.Καλό μασάζ βέβαια όχι απ'τα καλύτερα που μου έχουν κάνει αλλά σχετικά χαλαρωτικό με ωραίες κινήσεις στον αυχένα και τα υπόλοιπα σημεία του σώματος.Συνέχισε το μασάζ στα πόδια μου και ανέβαινε σιγά σιγά πιο πάνω.Σταμάτησε και ανέβηκε στη πλάτη μου για να προσφέρει μασάζ body to body το οποίο "έφτιαξε" λίγο τη κατάσταση...Με φιλιά στο λαιμό μου πέρασε στην επόμενη "φάση" της συνάντησης μας και ξεκίνησε τα προκαταρκτικά.Αρκετή ώρα ενώ ήμουν ξαπλωμένος με φιλούσε στο λαιμό το αυτί και τη πλάτη.Γύρισα απ΄την άλλη πλευρά για να ανταποκριθώ στην περιποίηση της.Ανταλλάξαμε κάποια γλωσσόφιλα ενώ εκείνη "έπαιζε" με την ευαίσθητη περιοχή.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στοματικού.Καλό στοματικό με αργό ρυθμό και με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής προσφέροντας καραμέλωμα για ώρα.
Μικρή διακοπή για κάποια γλωσσόφιλα ακόμη και έναρξη στο σεξ...

Πρώτη στάση με τη Μαρίνα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς αλλά με άψογη συμμετοχή.Αλλαγή καθώς δεν βολεύει και πολύ το μασαζοκρέβατο και γύρισμα σε πισωκολλητό όπου είναι μία στάση που την κατέχει...Δυνατό σφυροκόπημα για ώρα και μετά αλλαγή για ιεραποστολικό.Καλή και σε αυτό με αληθοφανείς αναστεναγμούς,γλωσσόφιλα σπαταλήσαμε κάποια λεπτά ώσπου μας βρήκε το τέλος...

Κάθισε δίπλα μου για λίγο και μιλήσαμε για διάφορα θέματα χωρίς τη πίεση χρόνου.Μάζεψε τα εσώρουχά της και αφού ντύθηκα και εγώ με συνόδεψε μέχρι την έξοδο,ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.

Συμπερασματικά ήταν μία καλή συνάντηση και γνωριμία.Εντάξει δεν είναι κάτι που θα μείνει αξέχαστο αλλά είναι μία καλή συνεύρεση με μία κοπέλα που προσπαθεί στο να μείνεις ευχαριστημένος.

Αυτά για την γνωριμία μου με την Μαρίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2014
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού