Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173445
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μπορει η ομιχλη να ειχε υποχωρησει αλλα η συννεφια που αγκαλιαζε ακομα τον ουρανο της Θεσσαλονικης εδινε εναν ιδιαιτερα ρομαντικο τονο στην ατμοσφαιρα.Οι ιδανικοτερες συνθηκες για την επιστροφη μου στον ναο της θεας Αφροδιτης...
Το ρομαντικο αυτο σκηνικο ενισχυθηκε απο τα ασπρα εσωρουχα της Αφροδιτης που πραγματικα την εκαναν να λαμπει.Το προγραμμα που διαλεξα ηταν το χαλαρο με 50 €.Μολις εβγαλε τα εσωρουχα της και ξαπλωσε ανασκελα την φιλησα στον λαιμο.Περιποιηθηκα τα λαχταριστα στηθη της και γευθηκα τις μασχαλες και τον αφαλο της.Με τσιμπουκωσε με τον γνωστο της τροπο,με ανεση χρονου και αισθησιακες κινησεις,και με δικη της πρωτοβουλια προχωρησαμε σε ισπανικο.Τα χαδια της με ειχαν αναψει εξισου με το στομα της.
Το κυριως θεμα ξεκινησε με ιεραποστολικο και αφου με καβαλησε στην συνεχεια μου αφιερωσε δυο κινησεις που εγω τουλαχιστον τις εχω συνδεσει μαζι της:reverse cowgirl και μια αλλη παραλλαγη καβαληματος οπου κανει σταυροποδι(!).Ενθουσιαστηκα τοσο που χωρις δευτερη σκεψη εγλειψα τα δαχτυλα των ποδιων της.Ενω την καρφωνα με πισωκολλητο σκεφτομουν οτι αυτα τα ποδια με τα προκλητικα κοκκινα βαμμενα νυχια θα μπορουσαν να μου προσφερουν και αλλες συγκινησεις.Το αποτελεσμα ηταν ενα θεαματικο γεμισμα του προφυλακτικου απο feet-job.Ξαναεγλειψα τα δαχτυλα των ποδιων της ,τις περιοχες αναμεσα στα δαχτυλα οπως επισης και τις πατουσες της με ακομα μεγαλυτερη ευχαριστηση.Ειμαι σιγουρος οτι το ευχαριστηθηκε και η ιδια.
Φερω με υπερηφανεια μια εκ των εκατονταδων προσωνυμιων του θεου Απολλωνα.Ομως καθε συναγωνιστης που θα εμπιστευθει την Αφροδιτη μπορει να νιωσει σχεδον σαν θεος ειτε φερει καποια προσωνυμια ειτε οχι.Και αυτο γιατι η Αφροδιτη δεν εχει μονο το ονομα της θεας του ερωτα και της ομορφιας.Εχει και την χαρη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.553
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2014
Η χιλιοστη κριτικη του αργυροτοξου για την Αφροδίτη.!!! Το επόμενο βήμα ειναι ο γάμος. Άντε και καλα κουφέτο Αργυροτοξε και τα υπόλοιπα απο κοντά.
20 Φεβρουαρίου, 2014
Δυναμίτης η Αφροδίτη ... πάντα με το χαμόγελο αυτό το κορίτσι και ακούραστη στο κρεβάτι.
23 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αφροδιτη,βικτορια και μια μελαχροινη,μου χαρισαν στιγμες μοναδικης ηδονης.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3